www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Provocare - Solo Cu Doua Taste


Cosu
 Share

Recommended Posts

abia acu am vazut ca treaba asta ii la "pentru incepatori" :) . da ii deja prea tarziu, pentru ca noaptea asta am frecat oleaca alea 2 taste, sa vad daca poa' sa iasa oleaca de muzica. asa ca pun lejer aici ce-o iesit (ca sa nu stric armonia forumului, rog moderatorii sa nu ia in calcul piesa mea pt concurs sau mai-stiu-eu-ce).

Link to comment
Share on other sites

Guest Seraph

pana acum mi'a placut cel mai mult lalalulu lu' Dmc. felicitari!mi'a placut kiar fff mult.. :)

 

am incercat si io sa inregistrez ceva.. am facut o serparaie de cabluri in calculator, mi'am dat seama k am tras o bucla infinita :) (de'aia nici nu iesea nimic) am hotarat sa inregistrez ca de obicei la gura comboului.. asta a fost k sa ma scuz pt calitatea proasta a inregistrarii.

imi dau seama k nici calitatea interpretarii nu e fabuloasa, dar as aprecia dk mi'ati spune sincer si punctele bune si punctele rele.

 

inregistrarea mea..

 

ps: scuze pt tatonarile pe care le'am avut cu tremoloul.. :)

Seraph___joaca_pe_2_taste.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest Seraph

... Atunci cand se va deshide topicul cu votarea :) ... daca asa se intampla, ca la dueluri...

 

ok mersi

tot e bine k am primit un raspuns si nu sunt pierdut in spatiu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.