www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vreau Sa Imi Iau Electrica!


Guest demon0092
 Share

Recommended Posts

Fender Frontman am avut si eu, am si deschis un topic despre asta, cu nemultumiri, solutii gasite etc. E bine sa-l citesti ca sa stii ce cumperi, e util mai ales ca sunt opiniile a jumatate din forum acolo.

Legat de chitara, nu stiu ce sa zic, nu vreau sa par snob dar chiar nu e la fel de bine finisata ca un Fender. Acum depinde si la ce te astepti de la ea.

Nu vreau sa-ti bag pe gat ideea (si sper sa nu fie considerat spam :) ) dar eu iti propun sa citesti si asta, mai ales ca ma ajuti si pe mine sa-mi iau un Vox VT30 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Punkyy

Dupa mine chitara e bunicica da modelu e foarte des intalnit deci parerea mea fi original (acu si dupa gusturi daca iti place modelu asa de mult nam nimic in potriva)

Link to comment
Share on other sites

Dupa cateva zeci de minute in care am tot cautat ceva "Accesibil" am gasit pe Guitar-Shop un amp si o chitara frumusele,pe stoc,ieftine,cu comentarii bune amandoua.Acuma,eu va intreb pe voi..Merita?

Amplificator:

http://www.guitarshop.ro/produs.php?pid=510

Chitara:

http://www.guitarshop.ro/produs.php?pid=489

:)

 

salutare , sunt nou nout pe forum desi va urmaresc de vre-un an , vreau sa-mi schimb chitara si am gasit pe net pe cineva care vinde chitari electrice noi. eu vreau sa-mi i-au GIBSON VINTAGE MAHOGANY care este 300 euro noua insa nu prea am incredere la pretul asta , mai ales ca ar fi noua pt ca e mult mai scumpa in realitate.CE ZICETI? E TEAPA? astept raspuns : multumesc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.