www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Time To Melt


Recommended Posts

Excelenta atmosfera dar si ideile imi plac pe amandoua piesele;nici de inspiratie vad ca nu duci lipsa si e foarte bine! La partea de tobe poate ar mai trebui lucrat/diversificat in special pe partile de crescendo unde imi par putin cam saracacioase si nu cred ca ti'ar strica nici ceva parti de chitara :lol:

Cheers! :)

Link to comment
Share on other sites

Excelenta atmosfera dar si ideile imi plac pe amandoua piesele;nici de inspiratie vad ca nu duci lipsa si e foarte bine! La partea de tobe poate ar mai trebui lucrat/diversificat in special pe partile de crescendo unde imi par putin cam saracacioase si nu cred ca ti'ar strica nici ceva parti de chitara :lol:

Cheers! :)

 

Multumesc pentru aprecieri si pentru sfaturi,intr-adevar,tobele sunt cele care imi dau cea mai mare bataie de cap,cand am o idee de melodie ma apuca groaza ca trebuie sa fac si niste tobe....cat despre chitara,oricine e binevenit sa isi puna ideile pe piesele respective..

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru aprecieri si pentru sfaturi,intr-adevar,tobele sunt cele care imi dau cea mai mare bataie de cap,cand am o idee de melodie ma apuca groaza ca trebuie sa fac si niste tobe....cat despre chitara,oricine e binevenit sa isi puna ideile pe piesele respective..

:)

 

Stiu ca e mare bataia de cap cu tobele ca si eu imi prind urechile :lol: Cand mai fac cate ceva trag ac olo un fel de metronom si le dau dupa aia la un prieten priceput care le face boboc, iar din cand in cand mai fac si eu cinste cu vreun set de bete sau vreo bere :) Cauta'ti si tu unu si te'ai scos! :)

Ceva chitara ti'as fi facut si eu pe unde e loc cu mare placere, dar pe moment am sculele cam imprastiate...Oricum sunt multi colegi priceputi pe aici care sunt sigur ca le'a placut si lor si fac pariu ca n'o sa ramai fara ceva chitari pe piese :)

Spor si la mai multe! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.