www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vox Tonelab Se


Guest 7le
 Share

Recommended Posts

Vand procesor Vox Tonelab SE in stare perfecta de functionare, uzura este minima fiindca a fost folosit foarte putin si niciodata intr-un mediu daunator, se poate vedea acest lucru si din imaginile atasate.

Se vinde cu husa originala iar pretul pentru procesor + husa este de 300 EURO (negociabil) sau cu case Thon pentru care pretul este de 60 EURO. Pachetul include si alimentatorul original + manual de utilizare.

Acet model a fost scos din productie singurul pret de comparatie pe care am putut sa-l gasesc este pentru Tonelab Desktop si-l puteti vedea
.

Case-ul Thon se mai gaseste inca la Thomann si puteti vedea pretul
.

Cei interesati sunt asteptati sa ma contacteze prin PM sau pe mail la raulmatei@gmail.com

Procesorul a mai fost pus odata la vanzare in 2008, atunci am decis sa nu-l mai vand. Acum insa am nevoie de acesti bani pentru alte achizitii, deci sunt excluse schimburile.

 

post-4584-1272201820_thumb.jpgpost-4584-1272201881_thumb.jpg

post-4584-1272202189_thumb.jpgpost-4584-1272202230_thumb.jpg post-4584-1272202279_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest 7le

Salut, dupa cum ti-am zis si pe mail, nu sunt interesat de schimburi pentru ca vreau sa achizitionez altceva.

 

Mersi de oferta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.