www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marshall Bluesbreaker 1 Vintage


Recommended Posts

Vand una din cele 2 pedale Marshall Bluesbreaker 1 pe care le detin. Pedala este foarte rara si suna exact ca celebrul amplificator Marshall Bluesbreaker. Face parte din prima serie de pedale Marshall si o estimez ca fiind fabricata pe la sfarsitul anilor 80. Tehnic este ireprosabila. Un overdrive de cea mai buna calitate. Pedala asta se vinde in strainatate undeva la 200 - 250$ fiind foarte cautata de colectionari.

 

pret: 300 RON

 

contact: felix_romania pe yahoo mess sau PM

 

post-8-1271707308_thumb.jpg

Edited by felix
Link to comment
Share on other sites

aia cu 495$ e trasa RAU de par.

trebuie mentionat ca din toata prima serie de pedale Marshall exista varianta UK si varianta Korea. Pt UK pretul cu care se dau este cel pe care l-a mentionat felix, care poate ajunge si pe la 300$, dar sa nu exageram...iar Korea e cam in zona 100/150$.

iar pretul cerut de felix este EXCELENT daca pedala e made in UK, si FOARTE BUN daca e made in Korea. intradevar, cine vrea o pedala speciala nu ar trebui sa stea pe ganduri tare mult

Edited by barbarossa
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc... mi-a fost frica sa o caut pe ebay sa vad cat face iar acum nu-mi mai vine sa o dau... DAR O DAU. Cine sare primul cu 300 RON e a lui.

 

Din pacate nu trimit in provincie pentru ca vreau sa o probati voi si pentru ca nu am timp sa umblu pe la posta.

 

sa va spun ca ma gadila palma sa scap si de Marshall Guv'nor 1? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.