www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Atelier De Incepator


ramurel
 Share

Recommended Posts

Nu reusesc sa-mi dau seama de ce ai deschis topicuri in sectiuni diferite ale forumului pentru a-ti posta inregistrarile. La "Inregistrarile noastre" era suficient, cred...

 

Dar de ce vrei sa-ti dai seama ? Esti detectiv ? :) Chiar vrei sa stii ? Mai bine zis , trebuie sa-ti spun ?

Tu , daca ai ceva personal cu mine, de ce nu folosesti PM-ul ?

E forumul chitaristilor, nu ? Te ingrijoreaza spatiul virtual al site-ului ? :)

Link to comment
Share on other sites

Curiozitatea, desi a ucis pisica, e inerent umana. Si da, ma gindeam ca am putea salva niste e-copaci.

 

In cazul asta nu mai cumpara chitare , da-le foc alor tale si-apuca-te de muzicutza !

 

PS : Pentru eventualii privitori, sa stiti ca noi glumim aici , suntem prieteni de ceva vreme , deci nu sariti la bataie, e modul nostru de relaxare . Asa fac marii artisti !!

Pentru ca, tre sa stiti, broknstrngz e un adevarat artist ! Mi-a zis-o chiar el din cand in cand! :)

Link to comment
Share on other sites

Houston, we have a problem!

 

Pe onoarea mea ! Forumul asta se va transforma in casa lui Bendeac si in loc de pus poze la o betie cu baietzii ! Pe un topic de postat sunete , in loc ca meseriasii "batrani" sa vina sa spuna : " Baiete, esti pe drumul bun", sau " Mai lucreaza pe acolo sau pe dincolo", ca d-aia le-am pus aici, sa ne uitam unii la altii, iar cei ce stiu si pot sa-i indrume pe ceilalti.

Dar nu... Nici vorba. ..." de ce pui pe mai multe topice?" ; " de ce pui culori in fonturi?"; " de ce aia si aialalta?"...

 

Asa ca, intr-adevar : "Houston, we got a problem !" ( asta e mesajul original , "got" , nu "have", pentru acuratetea istorica )

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.