www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Help - De Unde Pot Cumpara Cordar Tunomatic?


iulian
 Share

Recommended Posts

Guest wolverine

Da o fuga prin muzica si vezi daca ai noroc. Cum majoritatea de acolo nu au site (sau macar nu stiu eu sa aiba) cred ca este cea mai sanatoasa optiune. Daca nu, cauta la magazinele online de afara.

 

Daca tot o sa fi in zona, treci si pe la GuitarShop si intreaba si acolo. Ei se ocupau si cu reparatii, deci e posibil sa te ajute.

 

Bafta la cautare.

Link to comment
Share on other sites

categoric :) pot de pe acum sa spun ca pretul e criminal:

 

https://order.store.yahoo.net/OS/stat?yhst-...4f97fd83ba8dc6c

:)

 

La asta as putea adauga viteza cuc are au preluat comanda. Am primit aproape instant mailul de confirmare, si seara am primit si un mail cum ca deja au fost expediate. Astept sa vad cat dureaza pana ajung la mine.

Edited by iulian
Link to comment
Share on other sites

Guest wolverine
lamuriti-ma si pe mine cu o treaba... comenzile de la guitarfetsih se livreaza in romania prin posta romana? sa ma astept sa imi vina notificare de colet postal?

 

Depinde cu ce l-au trimis de la ei. Daca l-au trimis cu posta tarii respective, la granita o sa fie preluat de Posta Romana. Daca e sa fi trimis cu o firma de curierat, banuiesc ca le-ai lasat un nr. de tel si o sa te sune sa vina la tine-n portita cu coletul. :)

Link to comment
Share on other sites

lamuriti-ma si pe mine cu o treaba... comenzile de la guitarfetsih se livreaza in romania prin posta romana? sa ma astept sa imi vina notificare de colet postal?

 

iti vine aviz la adresa pe care ai facut comanda si o ridici in urmatoarea zi de la oficiu postal vamal.

daca ai noroc nu platesti taxe in plus ... baietii de la guitar fetish trec o valoare mai mica pe colet asa ca e destul de simplu.

asta daca ai bifat acolo USPS

 

daca te suna cineva e si mai simplu.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolverine
sincer sa fiu nu mai situ ce am bifat insa in statusul comenzii scrie ca e expediat prin USPS. Deci presupun ca o sa imi vina aviz de colet postal. Voua cam in cat timp v-au ajuns din momentul preluarii comenzii?

 

Depinde de multi factori la noi in tara...prea multi ca sa poti sa faci o estimare exacta. Oricum, ca medie, asteapta o saptamana de cand a ajuns la ai nostrii (dar poate sa fie si mai mult, si mai putin, depinde de noroc).

Link to comment
Share on other sites

Guest wolverine
e bizar... inca nu am primit aviz.

 

E din state, dureaza, si de multe ori dureaza din cauza Postei Romane. Stiu cazuri cand coletul a stat si o saptamana la noi in vama, deci inca nu te-ngrijora. Mi se pare ca USPS au tracking. Vezi daca poti sa dai de numarul coletului tau. Daca a ajuns la noi la vama, atunci asteapta, o sa ajunga intr-un final si la tine. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.