www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Slide


chris_27
 Share

Recommended Posts

Salutare!Acum cateva luni Fiul meu a fost sunat sa intre intr-o trupa de copii ca tobar,auzind la randul lor,ca el stie ceva la tobe.

He...asta i-mi aminteste ca imbatranesc si eu :)

E vorba de copii intre 14-16 ani.

Am hotarit sa postez ceva cu ei on Youtube asa ca voi posta si pe RGC pt ai asculta si voi.Postati acolo commenturi depre ce va place sau nu ,ca lucrul asta sigur ai va incuraja.Va multumesc in numele lor.

Mai au de lucrat fiind tinerei dar spiritul conteaza.

 

Trupa Slide (Resita)

Madalina Boldea-Voce

Goldie -Ghitara acustica

Vlad -Ghitara electrica(fost membru)

Giulve -Bas

Cristi Iakab Jr. -Tobe

Sorry,nu stiu numele complet la toti membrii.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JdWiz_UDrvw

Edited by chris_27
Link to comment
Share on other sites

Salutare!Acum cateva luni Fiul meu a fost sunat sa intre intr-o trupa de copii ca tobar,auzind la randul lor,ca el stie ceva la tobe.

He...asta i-mi aminteste ca imbatranesc si eu :)

E vorba de copii intre 14-16 ani.

Am hotarit sa postez ceva cu ei on Youtube asa ca voi posta si pe RGC pt ai asculta si voi.Postati acolo commenturi depre ce va place sau nu ,ca lucrul asta sigur ai va incuraja.Va multumesc in numele lor.

Mai au de lucrat fiind tinerei dar spiritul conteaza.

 

Trupa Slide (Resita)

Madalina Boldea-Voce

Goldie -Ghitara acustica

Vlad -Ghitara electrica(fost membru)

Giulve -Bas

Cristi Iakab Jr. -Tobe

Sorry,nu stiu numele complet la toti membrii.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JdWiz_UDrvw

 

Ciao Cris! I'am vazut pe viu de mai multe ori si canta din ce in ce mai bine, pentru varsta lor e chiar foarte bine.Se vede ca le place mult sa cante au talent si mult curaj-cum ziceai, tineretea si entuziasmul se simt :lol: Fii'tu bate toba cu OO mari, se vede ca l'ai antrenat bine :lol: Important cred ca e sa ramana impreuna si sa aiba si restul sprijin din partea parintilor (cel putin) si vor ajunge departe daca merg pe linia asta.

Bafta le doresc si eu iar noi ne mai vedem la vreun jam/sprit ca intre bosorogi :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Ciao Cris! I'am vazut pe viu de mai multe ori si canta din ce in ce mai bine, pentru varsta lor e chiar foarte bine.Se vede ca le place mult sa cante au talent si mult curaj-cum ziceai, tineretea si entuziasmul se simt :) Fii'tu bate toba cu OO mari, se vede ca l'ai antrenat bine :lol: Important cred ca e sa ramana impreuna si sa aiba si restul sprijin din partea parintilor (cel putin) si vor ajunge departe daca merg pe linia asta.

Bafta le doresc si eu iar noi ne mai vedem la vreun jam/sprit ca intre bosorogi :)

:)

 

He he......Ca intre bosorogi!f***-i...Asa e!Multam John!

Link to comment
Share on other sites

:) Ne facem noi mari. :)

:)

 

:lol: Sa va faceti mari si sa si ajungeti mari va doresc!Pe la noi cred ca muzica are mare nevoie de tineri talentati si cu idei noi;eu cred ca exista destui, dar poate nu sunt suficint de "ajutati" sa faca muzica. Cum sunt copii astia, mai sunt si altii, sper ca si voi si e foarte bine ca incep devreme sa cante. Poate peste cativa ani ne vom putea lauda si noi in lume cu trupe mari :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest carmen_ea13@yahoo.com

Trupa nu are un site official sau un fb ceva?

Imi place mult melodia lor "1000 de vise" [e bestiala:D], si am gasit-o doar live:( si vroiam sa stiu daca o au inregistra mai bn [sa se auda mai bn]?:-s:D.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.