www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Doza Emg 81 Ieftina


George
 Share

Recommended Posts

Guest Steven

In pricelist-ul EMG din 2005, un EMG 81 era 124$. :) La 250 RON nu iei nici o doza ca lumea, daramite un EMG...

Eu unul as fi interesat sa aflu de unde ai achizitionat doza, fiindca ma bate un gand sa-mi iau un set de EMG-uri(81 si 85).

Edited by Steven
Link to comment
Share on other sites

Ok, e bine faza cu trimisul, insa care e pretul final? Ofer 250 RON. + cheltuieli de transport.

 

 

Man, e mult prea putin. Cheltuielile de transport oricum si le asuma orice doritor care nu este din Bucuresti. Asa e corect. Cu 250 nu iei decat stock-uri Ibanez sau Epiphone. Aici e vorba totusi de EMG, care sunt cele mai scumpe doze de serie de pe piata. Pret mai bun decat al meu nu gasesti decat daca traiesti in state :). Uite, daca ti-o doresti foarte mult o las la 350 lei. Doza nu are nici o problema, o dau pentru ca am probleme destul de mari de sanatate si sistemul romanesc e costisitor :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Nu pot sa-ti dau link, am fost personal acolo. E linga piata sfatului. Acum nu stiu daca are legatura cu restaurantul cu acelasi nume Bella Vita, sunt in aceeasi cladire, restaurantul la subsol, magazinul la etaj.

 

au acolo EMG-uri la 342 RON??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.