www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Care Stie Un Lutier ... ?


Guest mateiutzu
 Share

Recommended Posts

Guest mateiutzu

Salut ! Care imi recomanda si mie un lutier bun .... nu vreau unu' cu preturi prea mari ...

vreau doar sa imi retasteze grifu de la un Behringer ...

daca aveti ... lasa-ti-mi si mie nr. lui de telefon sau chiar locul unde il pot gasi ...

 

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

un retastat de chitara costa cat chitara ta in sine.sau chiar mai mult.e in jur de 4 mil la ambii lutieri pe care ii cunosc.poate au mai scazut pretul intre timp desi...dar sincer nu iti trebe retastat grifu decat in cazuri extreme.cel mai probabil ai nevoie sa ti-l slefuiasca,mai exact sa iti slefuiasca tastele.sa le niveleze,etc.cei doi lutieri pe care i-am folosit eu cu succes,si pe care ti recomand cu multa caldura sunt:

cristi grosu-www.grosmann.ro

bogdan stanescu-0744651392

succes

Link to comment
Share on other sites

un retastat de chitara costa cat chitara ta in sine.sau chiar mai mult.e in jur de 4 mil la ambii lutieri pe care ii cunosc.poate au mai scazut pretul intre timp desi...dar sincer nu iti trebe retastat grifu decat in cazuri extreme.cel mai probabil ai nevoie sa ti-l slefuiasca,mai exact sa iti slefuiasca tastele.sa le niveleze,etc.cei doi lutieri pe care i-am folosit eu cu succes,si pe care ti recomand cu multa caldura sunt:

cristi grosu-www.grosmann.ro

bogdan stanescu-0744651392

succes

mi-ai luat-o inainte! sincer sa fiu nici nu stiu altii pe aici, care sa faca treaba asa buna. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.