www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Funtwo...cui Ii Place?


Lovele
 Share

Recommended Posts

In ultimele zile am vazut un video pe youtube ce m-a socat. Un baiat cu nickul "funtwo" cantand Canon pe chitara electrica. Videoul are 63 de milioane de views :) Postez aici 3 videouri una cu piesa, una live ca multi zic ca e trisor si un interview cu el. Va rog sa-mi spuneti ce pareri aveti despre el.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OBHfb2sVWV4...feature=related

 

 

Chiar ca e tare tipu :)

Link to comment
Share on other sites

In ultimele zile am vazut un video pe youtube ce m-a socat. Un baiat cu nickul "funtwo" cantand Canon pe chitara electrica. Videoul are 63 de milioane de views :) Postez aici 3 videouri una cu piesa, una live ca multi zic ca e trisor si un interview cu el. Va rog sa-mi spuneti ce pareri aveti despre el.

Chiar ca e tare tipu :)

pai daca repeti la infinit o piesa la un momentdat evident ca o sa impresionezi (cu acea piesa)

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Guest Bl0nd1n@.

Sunt o gramada de clipuri pe youtube cu baieti care canta la fel de bine Canon Rock (sau si mai bine), numai ca nu sunt atat de "renumiti" pentru ca nu au suficiente vizualizari.

Edited by Bl0nd1n@.
Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Dap .... nu stiu ce e asa faina ... adica am ascultat originala ... canon in re maior de pachelbel ... si nu e cine stie ce ... adica peste 60 de milioane de visite ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.