www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cand Ai Nevoie Sa-ti Creasca Repede Mazarea


Guest AlinMetallica
 Share

Recommended Posts

Guest AlinMetallica
Oare si la "iarba" o fi la fel? :)

 

uite ce e... daca locuiesti la casa si vrei sa iti pui gazon canta-i :) ceva metal... si vedem ce se intampla... nu?

Link to comment
Share on other sites

Si eu aveam o craciunica care inflorea de vreo 5-6 ori pe an de la muzica (sau poate de la ele..) cert e ca eu ascultam foarte mult jazz...

 

Off-topic: Animalele de casa reactioneaza diferit.. Papagalul meu e innebunit dupa Slayer, dar nu-l suporta pe Hendrix.. :)

 

Da, metalul are efect si asupra animalelor... Vecina de la 3 are un caine care suporta metalele dar cand aude o manea atunci fuge cat il tin picioarele.

Link to comment
Share on other sites

Da, metalul are efect si asupra animalelor... Vecina de la 3 are un caine care suporta metalele dar cand aude o manea atunci fuge cat il tin picioarele.

 

 

Pai cainii normal ca asculta metale, sunt mai destepti spre deosebire de alte animale (cocalari) care reactioneaza urat la ele. Asa ca la animale e discutabila treaba :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Nu cred ca se referea la gazon ;)

 

Iarba d-aia buna de F...T:D

 

nu-i nici o problema... punem si dinaia... si ii cantam... ;)

 

 

Da, metalul are efect si asupra animalelor... Vecina de la 3 are un caine care suporta metalele dar cand aude o manea atunci fuge cat il tin picioarele.

 

uite de ce eu consider unele animale superioare omului... sau cel putin superioare omului prost,

 

omul prost (Homo Sapiens Sapiens Sexual si nu numai)- apropiat de maimuta, aceasta este rasa cu cea mai mare raspandire de pe glob, se gaseste sub diferite culori ale pielii (alb, negru, galben) , in absolut toate tarile, cu diferite tunsori (creasta, chel, rasta etc...), de obicei imbracat ridicol si cu multe alte insusiri si obiceiuri ce depasesc limita stupidului

 

Si eu aveam o craciunica care inflorea de vreo 5-6 ori pe an de la muzica (sau poate de la ele..) cert e ca eu ascultam foarte mult jazz...

 

Off-topic: Animalele de casa reactioneaza diferit.. Papagalul meu e innebunit dupa Slayer, dar nu-l suporta pe Hendrix.. :D

 

:D:):):) zi de unde ai cumparat papagalul ala ca vreau si eu unu :D

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:):D ) Un lucru e clar...metalu' nu poa'sa faca rau decat celor care poarta tricouri mulate, pantaloni "de firma" si lanturi aurite la fel de groase ca cele de la ancorele titanicului...aia cu siguranta sunt mai afectati de aceasta muzica "a ghiavolilor" :)

Pe kestia asta o stiu si militarii americani detasati în Irak... Motiv pentru care au pus ei la punct urmatoarea metoda de interogare a suspectzilor de terorism:

Se ia una bucata manelar purtator de turban din celula lui, se duce in camera de interogaroriu, se pune (legat fedelesh de scaun) între cele doua boxe ale unui amplificator de minim 2x150W (rms), si se da volumul la maximum. Ce-am uitat sa precizez: la amplificatorul în cauza este conectat un CD-player sau un deck de studio, iar CD-ul ori caseta este cu vreo trupa de metal. ^In stirea citita de subsemnatul în urma cu vreo trei - patru ani (cred k pe "Guardian", sau poate k era "Telegraph"), se preciza k bajetzii din US Army care-i anchetau pe arabani le-au pus Metallica. Terorizatzi de "muzica satanista" produsa de rockerii "Marelui Satan" (cum numesc ei Amriqia), manelarii arabani au spus tot ce stiau...

If you ask me, eu mai încercam Samael, Six Feet Under sau Children of Bodom. ^In niciun caz trupe viking metal - suna prea melodios, risca sa nu-si faca efectul...

 

Off-topic: Animalele de casa reactioneaza diferit.. Papagalul meu e innebunit dupa Slayer, dar nu-l suporta pe Hendrix.. :)

Simpatic papagal!

 

Da, metalul are efect si asupra animalelor... Vecina de la 3 are un caine care suporta metalele dar cand aude o manea atunci fuge cat il tin picioarele.

Uite un patruped mai deshtept decît multzi bipezi...

Link to comment
Share on other sites

Pe kestia asta o stiu si militarii americani detasati în Irak... Motiv pentru care au pus ei la punct urmatoarea metoda de interogare a suspectzilor de terorism:

Se ia una bucata manelar purtator de turban din celula lui, se duce in camera de interogaroriu, se pune (legat fedelesh de scaun) între cele doua boxe ale unui amplificator de minim 2x150W (rms), si se da volumul la maximum. Ce-am uitat sa precizez: la amplificatorul în cauza este conectat un CD-player sau un deck de studio, iar CD-ul ori caseta este cu vreo trupa de metal. ^In stirea citita de subsemnatul în urma cu vreo trei - patru ani (cred k pe "Guardian", sau poate k era "Telegraph"), se preciza k bajetzii din US Army care-i anchetau pe arabani le-au pus Metallica. Terorizatzi de "muzica satanista" produsa de rockerii "Marelui Satan" (cum numesc ei Amriqia), manelarii arabani au spus tot ce stiau...

If you ask me, eu mai încercam Samael, Six Feet Under sau Children of Bodom. ^In niciun caz trupe viking metal - suna prea melodios, risca sa nu-si faca efectul...

 

Faza asta imi aduce aminte de un episod din season 9 din South Park, numit Die Hippies, Die!! Cand i-au gonit cu Slayer, mai exact cu melodia Raining Blood. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.