www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fender Deja?


Guest ciprian_d
 Share

Recommended Posts

Guest ciprian_d

salve!...am si eu 3 ani in domeniul chitaristicii si cred ca am ajuns sa stiu cate ceva depre.am o hora electroacustica numita dee(dak tot putem sa ne numin chitarele).

as vrea sa-mi iau alta...marea mea iubire e un fender elctroacustic...dar nu ma simt in stare sa o iau ....nu cred ca sunt demn.

plus mai apare varianta stagg si gibson

 

voi ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

salve!...am si eu 3 ani in domeniul chitaristicii si cred ca am ajuns sa stiu cate ceva depre.am o hora electroacustica numita dee(dak tot putem sa ne numin chitarele).

as vrea sa-mi iau alta...marea mea iubire e un fender elctroacustic...dar nu ma simt in stare sa o iau ....nu cred ca sunt demn.

plus mai apare varianta stagg si gibson

 

voi ce ziceti?

Daca ai posibilitatea, ia-ti. Fender vs Gibson. Stagg este exclusa. Cred ca reghinul tau de acum e mai bun ca Stagg. Sau.. ai putea sa te uiti si pe la Ovation (daca ai destui bani :)).

PS: Sunt de acord cu cearny

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ciprian_d

mersi mult fratilor...cred ca am sa imi iau un gibson daca stau mai mult sa ma gandesc...dar daca ar fi un acces de nebunie mi-as lua imediat un fender...no doubt

pax et bonum!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.