www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Folositi La Inregistrare...?


Guest AlinMetallica

Recommended Posts

Guest AlinMetallica

nu stiu cu ce sa inregistrez pentru concurs...

 

am vazut pe unu care folosea cubase dar nu prea mai am memorie si vreau sa nu o ocup degeaba

 

cubase cred ca este un program bun, dar umpic cam complicat

 

acum am o intrebare, descarc cubase? sau imi recomandati alt program

 

(cerinte: sa suporte amplificarea prin amplitube 2, sa pot pune ceva midi in spate)

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest chitaristul_innascut

si pana la urma l-ati ajutat cam putin pe copilu' asta... cubase e excelent pt inregitrari fa-ti loc prin pc ca merita sa-l iei.

OFF: PS: pe mai tarziu ai grija cum te exprimi ca vezi ce repede se aprind baietii.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

imi pare rau sa va anunt ca acel kristal nu accpeta nici macar mp3... (mpeg) deci e cam nasol... adica ce fac pe el fac si pe guitar rig

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui split-uita discutia despre piraterie&co. pt. ca-i importanta si-i pacat sa se piarda pe un thread anonim.

Pe cei care considera ca nu-s juste preturile diverselor aplicatii ii invit sa-si scrie propriul DAW.

 

PS:

ce fac pe el fac si pe guitar rig

O RLY? Faci mixaj si NLE in Guitar Rig?

Alin, problema ta nu e soft-ul, dupa cum poti vedea optiuni ai destule. Problema e ca nu stii ce vrei si prin urmare n-ai cum sa stii sa ajungi acolo. Studiaza ce-i ala tracking intr-un "studio" digital, editarea si mixajul "in the box", ce e ala MP3 si pentru ce a fost dezvoltat s.a.m.d.

Edited by FiveseveN
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.