www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ciudatenii


Guest a_punker
 Share

Recommended Posts

Guest a_punker

deci o tentativa de a redeschide reinvia site'ul .....87 de poze noi la sectiunea "Galerie foto" albumul "New update" .....:), avetizez ca sunt imagini destul de ...terrifiante pana la scarbos :) enjoy, lasa o parere la guesbook ca nu necesita nici o inregistrare :)

 

 

http://www.ciudateniii.webs.com

 

 

 

P.S. am fost pe prima pagina google timp de mai multe luni , si dorim sa intram din nou si sa ne mentinem :D

Pe site veti gasi si curiozitati, recomand sa cititi cele mai bizare 50 de legi :D . Enjoy

Link to comment
Share on other sites

Guest a_punker
Merge...numai cu linkul:

http://www.ciudatenii.webs.com/

Se mai intampla sa punem un i in plus.

 

E un site fain...mi-a placut poza cu broasca in punga cu salata.

 

Ms foarte mult , eram obosit aseara, ms ink odata. Si ma bucur ca iti place, o sa mai fie cat mai multe in curand.

Link to comment
Share on other sites

Guest a_punker
Foarte, foarte tare! Mi-au placut mult alea 50 de legi. Multe din ele sunt total inutile ori idioate dar amuzante :)

 

he he :) si o sa tot continuam sa adaptam , o sa postez aici pe rgc orice adaptare :D

 

rog un admin daca poate sami modifice primul post ca eu nu'l mai pot edita, si sa taie un "i" de la sfarsit. multumesc anticipat :)

Edited by a_punker
Link to comment
Share on other sites

Guest a_punker

Am deschis o noua sectiune a site'ului , FENOMENE BIZARE , astazi pagina va fi in lucru dar puteti deja vedea povestile aparand. Sper sa va placa. :)

 

 

www.ciudatenii.webs.com

Link to comment
Share on other sites

- fetele de mese au fost concepute cu rol de prosoape , cu care musafirii se stergeau pe maini si pe fata dupa ce terminau de mancat

 

Buna asta buna!!

Imi aminteste de cls a 8-a cand ne stergeam(toata clasa) mana de fata de masa de pe catedra dupa ce am fost la tabla...acum nu mai aveam fata de masa...

 

Am vazut cu fenomenele bizare...ploaia rosie. Am vazut asa ceva. bunicul are un fel de pahar cu o scala cu care masoara cata cantitate de apa se acumuleaza pe un metru patrat pe durata unei ploi. Si la fundul acelui pahar sunt particule rosii...si numai de la ploaie pot proveni.

Edited by balu
Link to comment
Share on other sites

Guest a_punker

ma bucur ca iti place :) , restu o parere ?? se accepta si critic constructiv .

 

 

 

deci o sa fac "curat" pe site in vreo saptamana, sa pun acelasi format la toate articolele etc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Parerea mea este ca sunt cam prea banale/idioate ... adica nu in sensu rau .... da ca si comedia aia de iti vine sa plangi nu sa razi... daca ar fi un pic mai ingenioase ar fi mai interesant...

Link to comment
Share on other sites

Guest a_punker
Parerea mea este ca sunt cam prea banale/idioate ... adica nu in sensu rau .... da ca si comedia aia de iti vine sa plangi nu sa razi... daca ar fi un pic mai ingenioase ar fi mai interesant...

 

hmm mersi mult de parere, o sa incerc sa mai lucrez din punctul asta de vedere

Link to comment
Share on other sites

Unele nu sunt nici funny, nici bizare si nici interesante. :) Majoritatea sunt diferite malformatii si boli congenitale iar restul sunt unfunny. Cele care sunt cat de cat interesante le-am mai vazut in alte parti.

 

Site-ul asta reuseste sa fie si funny, si ironic si sadic in acelasi timp, si este si original.

http://pictureisunrelated.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

:) tare aia cu bucegii :)

 

Da, buna initiativa, mi-e mila de unii oameni cu probleme, chiar imi pare rau de ei :D cred ca se simt nasol pentru ca nu sunt normali.

 

In rest, legile alea ... primele cateva is interesante, dar mai sunt si unele idioate rau :D

 

Oricum aia cu Bucegii ... tare. Sfat: mergem toti cu lopetile si tarnacoapele si sapam pana dam de omulei verzi :)

 

P.S. Oricum ar fi interesant sa existe ceva underground thing :D

Link to comment
Share on other sites

Guest a_punker

da kreatorul , observ cat creier aia, numai respect pentru tine, poate ar trebuii sa pun o poza si cu tine ca tot esti asa bolnav :) , saracu de tine, cea mai grava boala

 

aaaa daca esti jedi sau fiu lu basescu retrag cuvintele :)) , frate esti belea adica toti care au intrat pana acum is prosti si cocalari u esti zmeul wc'urilor sau ce?? vezi ca ai insultat cam multa lume prin vorbele tale si zic sa te mai gandesti odata inainte sa postezi alte tampenii si chat admin sau ce'ai fi tu ai ajuns sigur pe barabule sau revenim la base :)) .....esti penibil

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.