www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marea Deconectare Pe Cityfm


Cosu
 Share

Recommended Posts

Azi 8 martie City Fm are un program special . Toata ziua artisti pop-rock romani vor canta unplugged in direct la radio CityFM. Daca aveti radio puteti sa ascultati pe 106.2 iar daca aveti net puteti asculta live (eventual sa inregistrati :) ) pe www.cityfm.ro

 

Programul dureaza la 10 la 20 :)

 

Hai ma cu chitara aia!

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Ma bucur,Cosu,k ai anuntat k dak nu o faceai tu,o faceam eu.Am ciulit urechile la VDV si luna amara.Ce pot sa zik dekat fantastik.cel mai super cadou pe care l-am primit de 8 martie!!!! :)

 

 

 

 

:):)

Link to comment
Share on other sites

eu am ramas extaziat cand i-am auzit pe Dan Iliescu si Artanu . A fost super misto. Luna Amara nu au cantat live, doar au inregistrat niste piese acustice ce au fost difuzate cu scuzele de rigoare. Vita de Vie intr-adevar au sunat super. Daca ciuleai urechile chiar de la inceput l-ai fi auzit pe Stefan Mardale de la Cri-Gri .Cantecele lui au niste versuri deosebite :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

da,l-am ascultat pe stefan mardale si orikum a cantat misto!aaa,stiu,am uitat sa precizez k luna amara inregistrase cantecele,dar makar l-am auzit pe nick la telefon! :)

imi pare rau k nu i-am prins pe vama veche!ce sa faci k scoala asta! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest ciprian_d

Cosu...salve! re rog sa imi trimiti si mie unle melodii daca ai inregistrat..k deh..scoala...can't live with it, can't live without it !!!

mersi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.