www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Basist Caut Trupa Bucuresti


hangbad
 Share

Recommended Posts

Salut,caut si eu o trupa care sa corespunda cu niste genuri muzicale cum ar fi alternativ sau undeva in zona(desi e imposibil sa gasesc exact ce vreau eu),si sa fie din bucuresti.Eu cant de peste 3 ani la bas si am ce scule imi trebuie si am si experienta de cantat in trupa. -contact la andreius_me , pe mess.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
... topic deschis chiar de mine :) so, ai fi interesat?

Nu vreau sa par nesimtit dar nu pot sa cant asa ceva, si nu ma refer aici la faptul ca nu as fi capabil.....

 

Chiar n-ai primit nici o oferta?

Aceasta intrebare este "Capcana" pentru ca stii ca am primit o oferta de la trupa voodoo, pe care nu am putut s-o onorez din motive discutate deja. Bafta la cautare, sper sa gasiti ce cautati cat mai repede. Cat despre ce am zis eu legat de primit oferte, ma refeream la faptul ca nimeni nu canta ce caut eu chestii de genu pop-punk mai agresiv etc etc

Link to comment
Share on other sites

Guest username

Daca as fi stiut ca alternative sau prin zona inseamna chestii de genu pop-punk mai agresiv etc etc nu mi-as fi pierdut oricum vremea p'aici. Bafta la cautare!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Liviu Nicolae
Salut,caut si eu o trupa care sa corespunda cu niste genuri muzicale cum ar fi alternativ sau undeva in zona(desi e imposibil sa gasesc exact ce vreau eu),si sa fie din bucuresti.Eu cant de peste 3 ani la bas si am ce scule imi trebuie si am si experienta de cantat in trupa. -contact la andreius_me , pe mess.

 

 

Salut,

Vreau cateva detalii:

1. Ce varsta ai;

2. In ce zona stai in Bucuresti;

3. Ce bass ai si ce statie (ce putere...);

4. Ce program ai in cursul saptamanii. Esti disponibil dupa ora 18.00 o zi pe saptamana... In weekend nu facem repetitii...

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Vreau cateva detalii:

1. Ce varsta ai;

2. In ce zona stai in Bucuresti;

3. Ce bass ai si ce statie (ce putere...);

4. Ce program ai in cursul saptamanii. Esti disponibil dupa ora 18.00 o zi pe saptamana... In weekend nu facem repetitii...

Salut, imi pare rau dar ce cantati voi nu reprezinta obiectul meu de interes, bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest palexei

salut tiam dat add pe mess.....al meu e aliosha88 hai sa vorbim eu sunt chitarist,,,,poate gasim ceva in comun!!!!!bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.