www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Phaser


Pomoja_Razvan
 Share

Recommended Posts

Mersi pentru prezenta!

 

Cat despre inregistrarile noastre - 9 piese - le gasesti la inregistrarile noastre, sau cautand "Phaser" sus la search, sau mai simplu, dai click pe linkurile care apar pe profilul meu, alea cu RGC :)

 

Multumesc pentru interes!

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul concert Phaser va avea loc pe data de 27 Iunie, pe Stadionul din Govandari, Resita, alaturi de trupa Taxi. incepand cam de pe la orele 21:00

Va asteptam cu chef de ascultat muzica live!

 

 

Ciao Pomo!

 

Profit de ocazia topicului deschis de prietenul Razvan si anunt si participarea mea cu trupa NATIV pe 27 iunie in aceeasi locatie, unde vom prezenta 4 piese noi.

 

Cu o zi inainte (adica pe 26) vom canta la West Romanian Bike Week la Raul Alb (in apropiere de Resita).

Aici vor mai concerta: BLUES DOCTORS (Timisoara); IMAGICA (Arad) si doua trupe din Ungaria: SILVER SHINE si SHADOW BIRD.

Din cate am aflat de la organizatori intrarea va costa 30ron.

Festivalul va tine doua zile (26;27) timp in care in afara de concerte se pregatesc prezentari;concursuri si o parada de motociclete. Locuri de campare cu cortul sunt suficiente iar zona este foarte frumoasa. Cei mai semandicosi pot opta si pentru cazare la cabane/pensiuni in apropiere unde preturile oscileaza in jurul a 30ron/noapte.

 

Incerc sa dau si un link; sper sa'l fi nimerit...

 

http://www.liberinmiscare.ro/subiecte/west...nian-bike-week/

 

Deci va asteptam cu :) cu gratare; cu mici cu mare... cu concursuri de motoare si muzica TARE! :)

ROCK ON!

Link to comment
Share on other sites

Salut John! Ma bucur mult ca o sa cantam impreuna, si cat despre Raul Alb, astept confirmare de la organizatori sa cantam si acolo, din nou impreuna cu voi :)

Orice ar fi, la unul din concerte sigur ne intalnim, sper eu la amandoua!!!

Bafta in continuare si abia astept sa ne vedem :)

Link to comment
Share on other sites

Salut John! Ma bucur mult ca o sa cantam impreuna, si cat despre Raul Alb, astept confirmare de la organizatori sa cantam si acolo, din nou impreuna cu voi :)

Orice ar fi, la unul din concerte sigur ne intalnim, sper eu la amandoua!!!

Bafta in continuare si abia astept sa ne vedem :D

 

Ok bro' ne vedem si cantam (sper ca si la Raul Alb) impreuna :)

 

Oricum mai vorbim noi pana atunci :D

Keep Rockin'! :)

Link to comment
Share on other sites

Pai sar putea sa cantam mai devreme.Maine vedem toate detallile,si vrem sa dam drumul la Moldavia rock festival editia 4,de aceasta data o voi organiza eu si chitaristu din formatie.Maine vrem sa discutam toate detaliile referitoare la aceasta editie,si dupa asta(stii u,vb pe mess;))

Link to comment
Share on other sites

Comunitatea de motociclisti din Vestul tarii va asteapta intre 26 - 28 Iunie la Raul Alb (la 18 km de Resita) pentru un West Romanian Bike Weekend cu tatoos, piercings, curse, midnight show si muzica live. Vor concerta trupele PHASER si NATIV (Resita) alaturi de BLUES DOCTORS (Timisoara), IMAGICA (Arad) si doua trupe din Ungaria: SILVER SHINE si SHADOW BIRD. Intrarea va costa 30 ron, camparea este gratuita cu ajutorul unui cort de nadejde, iar zona este foarte frumoasa.

 

Deci va asteptam cu bere :) cu gratare; cu mici cu mare...si concursuri de motoare si muzica TARE!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.