www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

"trufanda" De Hora


beginner2009
 Share

Recommended Posts

In primul rand, relaxeaza-te. E un forum, o sa apara si parerile.

 

Deci ... eu de unde imi iau una ?

 

 

logic, de la reghin de la hora, nu stiu pe de rost preturile la toate chitarele, din cate retin aproximativ 500 de lei este una, eventual trimite-mi un mail , sa vad ce mai am prin magazie, la celtic star este stoc limitat, nu sunt in productia de serie, daca ma gandesc bine mai sunt si alte "piese" rare model export

 

In primul rand, relaxeaza-te. E un forum, o sa apara si parerile.

 

Caracteristici tehnice nu stii ? Materiale ? Producator si model pentru doza ?

 

Deci ... eu de unde imi iau una ?

 

 

varianta de 6 si 12 corzi, la 6 corzi fata din molid masiv, la 12 corzi din furnir de molid, eclise din paltin, spate din tei, doza belcat, corzi celtic star originale, cheite celtic star, producator HORA REGHIN

 

logic, de la reghin de la hora, nu stiu pe de rost preturile la toate chitarele, din cate retin aproximativ 500 de lei este una, eventual trimite-mi un mail , sa vad ce mai am prin magazie, la celtic star este stoc limitat, nu sunt in productia de serie, daca ma gandesc bine mai sunt si alte "piese" rare model export

 

 

 

 

varianta de 6 si 12 corzi, la 6 corzi fata din molid masiv, la 12 corzi din furnir de molid, eclise din paltin, spate din tei, doza belcat, corzi celtic star originale, cheite celtic star, producator HORA REGHIN

 

uite ca am gasit si specificatii pentru doza, am cautat in aparat si am gasit

post-10208-1243537928_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest Auxentiu

eu am cumparato de la un magazin din sv si am dat 900 de lei pe ea in octombrie 09. eu spun ca isi merita banii. se aude foarte bine, e rezistenta, frumoasa... :) fiind incepator ma ajutat foarte mult acordorul incorporat...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.