www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 23 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 23  

31 members have voted

  1. 1. Votati interpretarea preferata

    • Lukeblue
      3
    • Marius_T
      3
    • Gix
      3
    • BC Rich
      1
    • Comanel
      1
    • Victor
      1
    • Mario_D
      19


Recommended Posts

muuuult prea tare... god damn... mario.. super tare pesa... imi place la nebunie... se aude demential, trebuie neaparat sa ne spui si noua cu ce ai tras... damn... iar sweep-urile alea rapide... vb lu kyle din South park... "holy shit dude! " super...

merci tuturor pt aprecieri,numa geniu sa nu ma faceti ca e prea pt mine.in sfarsit pot sa zic ca sunt multumit de podxt cu el am inregistrat,am folosit simulatoare de hiwatt direct pe line.daca as reusi sa fac un ton bun si in twin reverbul meu as fi si mai multumit.

Link to comment
Share on other sites

Hei, felicitari din plin lui Mario, ca si lui Lukeblue... am incercat si eu faza lu ciuci, doar ca imi trebuia un banutz cu trei fetze :) , si a iesit pe muchie: preferatul meu se numeste... Gix, pentru ca incearca (cu succes!) sa tina pasul cu tineretul asta zburdalnic! :)

Numai de bine si despre ceilalti participanti, este o editie de duel dintre cele mai bune! Bafta multa la urmatorul, ca e jale! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.