www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pentru Adiministratori


Victor
 Share

Recommended Posts

Cred ca ar fi frumos daca are cineva o adresa de mail sau un contact al lui Paul Ciuci sau al familiei lui Teo Peter, pentru ca toti oamenii de pe forunul asta pentru care Compact a insemnat ceva sa-si poata exprima protestul si dezgustul total fata de verdictul final dat de justitia americana in acest caz. Cred ca ar insemna ceva, nu mult ce-i drept, dar ceva daca aceasta comunitate destul de mare si semnificativa zic eu va lua atitudine fata de situatia asta. Compact merita sa afle ca sunt sustinuti de toate categoriile de varsta prezente in comunitatea asta.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate nu am gasit nici un email sau alta modalitate de contact :)

Singura pagina oficiala a trupei este cea de pe cat music ( http://www.cat-music.ro/home.php?identifier=comp ) dar asta nu a mai fost actualizata de aproape 3 ani.

 

Alta idee ce mi-a venit ar fi o peditie pe petion online. Stiu ca nu are nici o influenta insa ...

Link to comment
Share on other sites

Din pacate nu am gasit nici un email sau alta modalitate de contact :)

Singura pagina oficiala a trupei este cea de pe cat music ( http://www.cat-music.ro/home.php?identifier=comp ) dar asta nu a mai fost actualizata de aproape 3 ani.

 

Alta idee ce mi-a venit ar fi o peditie pe petion online. Stiu ca nu are nici o influenta insa ...

 

Situl ala l-am gasit si eu. Ma gandeam ca daca are cineva vreo cunostinta dintre muzicienii cunoscuti care sa aiba un contact. Oricum cred ca putem strange semnaturi si pe forum. (ca la poll)

Link to comment
Share on other sites

Guest ady_w3t

salut

scuze pt ca nu am gasit un loc de pus topicul asta l-am pus la bass (Adi:mutat unde trebuie)

am vazut din intamplare la tv ca cei de la antena 1 au facut un mail

"catre" teo peter

mailul "lui" teo.peter@antena1.ro

poate va intereseaza !!

Link to comment
Share on other sites

textul petitiei este de cacaooooo!!! bai fratilor,nici macar de-atata lucru nu suntem in stare?

 

Fa tu unul mai bun ! Serios. Nu e un repros, dar cred ca ar trebui facut altul, care sa fie din partea noastra, a comunitatii noastre.

Adminii ar putea trimite un as\tfel de mail la adresa aia de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.