www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Hora Iris Solo


Guest Mihai D.
 Share

Recommended Posts

Guest Mihai D.

Am vazut pe site-ul hora ca au si un model asemanator unui strat. nume: IRIS SOLO. A auzit cineva o asemenea chitara?.. Inca sunt in dubii daca sa-mi iau respectivul Squier Bullet.

Cam ce diferente - asemanari ar exista intre cele doua, chiar si pretul horei daca stie cineva pe site nefiind afisate preturile. si-n perioada aceasta au inchis. As vrea ca pana-n 31 dec. sa achizitionez o chitara.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut pe site-ul hora ca au si un model asemanator unui strat. nume: IRIS SOLO. A auzit cineva o asemenea chitara?.. Inca sunt in dubii daca sa-mi iau respectivul Squier Bullet.

Cam ce diferente - asemanari ar exista intre cele doua, chiar si pretul horei daca stie cineva pe site nefiind afisate preturile. si-n perioada aceasta au inchis. As vrea ca pana-n 31 dec. sa achizitionez o chitara.

frate nush cum poti sa ai dubii, pt ca eu am 2 squiere din care si un squier bullet...cant d 3 ani si si e ft buna chitara...am schimbat chestii pe ea dar tot doze single si etc.Nu trebuie sa ai dubii, eventual sa fie unul care stie cu tine, sa ii verifice gatul , etc... Eu nici nu m-as atinge de Iris Solo Lux. Iti atasez sample sa auzi for yourself...

Edited by Archangello
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.