www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tricou Stevie Ray Vaughan Etc.


Les Paul 1960
 Share

Recommended Posts

Am si eu o intrebare: exista in Bucuresti vre-un magazin sau in tara(care sa trimita prin posta), care sa aiba tricouri cu Stevie Ray Vaughan, Hendrix, Zappa sau Tony Iommi?Daca da sa imi spuneti si mie adresa sau un e-mail de la magazine.

Vrau ca tricourile sa fie de calitate si sa nu depaseasca 50-60 ron bucata.

Multumesc.

<h3 class="r">

</h3>

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

La Muzica, la parter, pe la standul d-lui Padure (si unde activeaza nenea Titus), se afla un rack cu tricouri si longsleeves. Am vazut un tricou cu Hendrix acolo.

Link to comment
Share on other sites

da imprima tu la un mag specializat orice imagine vrei

Nu iese cum trebuie daca vrei sa faci cu un artist, nu ai cum sa il decupezi frumos si daca stai sa ii mai pui si numele pe tricou, pretul final sare de 100 ron, am mai facut cu niste Les Paul si vreu sa spun ca doar astea au iesit ok (le-am facut dupa niste wallpaper-uri, si nici astea nu au fost decupate.......)

Link to comment
Share on other sites

da imprima tu la un mag specializat orice imagine vrei

 

Hmm...nu-i rea ideea , eu am imprimat doar scris si o iesit tzatza de matza , si scapi de "chinezarii dubioase"....dar nu te incadrezi in limita de pret....

 

Off-topic : daca vrei numai text sau chestii desenate e preferabil sa cauti ceva artisti plastici (faceam si io acum multi ani) , se poate face in tzashpe mii de tehnici si rezultatul final e chiar fain....

Link to comment
Share on other sites

Gata am facut comanda prin curier, stie careva cam in cate zile soseste de la Timisoara in Bucuresti din momentul in care o sa imi trimita produsele( am luat trei tricouri, cu Hendrix mi-au placut doar doua dar erau 70 ron iar eu pe toata comanda dau 100 ron :) ).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.