www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ashdown


RAY5
 Share

Recommended Posts

Prezint un amplificator de chitara bass trei corpuri

frumos lucrat , doua bafle de 60w cu difuzor de 10

sunet destul de frumos acceptabil fara prea multe pretentii

puterea afisata de 60 de w inca nu ma convins ,eu ai dau jumate 30 da asa ca e al meu

ca daca il compar la cei 15 w marshal zack wilde ..........saracu e cam ragusit nu se compara deloc desi au aceeashi statura aceleasi dimensiuni

Egalizatorul cred ca e pe diesel sufla saracu de obicei recomand sau mai bine zis le doresc la toti sa aiba sculele care le am ieu sau macar sa aiba posibilitatile mela sa cumpere ce le place dar nu ashdown de genul asta poate cel mare e ok ca sunetul nu e prost dar ai lipseste o doaga

post-824-1226088073_thumb.jpg

post-824-1226088138_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prezint un amplificator de chitara bass trei corpuri

frumos lucrat , doua bafle de 60w cu difuzor de 10

sunet destul de frumos acceptabil fara prea multe pretentii

puterea afisata de 60 de w inca nu ma convins ,eu ai dau jumate 30 da asa ca e al meu

ca daca il compar la cei 15 w marshal zack wilde ..........saracu e cam ragusit nu se compara deloc desi au aceeashi statura aceleasi dimensiuni

Egalizatorul cred ca e pe diesel sufla saracu de obicei recomand sau mai bine zis le doresc la toti sa aiba sculele care le am ieu sau macar sa aiba posibilitatile mela sa cumpere ce le place dar nu ashdown de genul asta poate cel mare e ok ca sunetul nu e prost dar ai lipseste o doaga

 

 

 

shi acum postez tot aici pentru o jucarie fromoasa shi care face placere este vorba despre un IBANEZ iceman 200

cred ca e o semnatura dar nu am luat seama shi nu lam mai gasit pe sit sa vad exact referinta cine gaseste sa dea de veste

Ce pot sa spun despre iel ca e frumos mai ales cal fac cadou suna destul de bine la banii lui adica 380 € griful e foarte comod mam impacat bine cu iel chiar din prima data deci inceputul e promitator

cine va sa ris de mine si mia zis ca ma face sac mat din prima iam zis nebunule dute mai incolo :)

singurul inconvenient e balansul nu e prea bun adica tre sal tii tot timpul ca daca iei mina de pe iel cade in cap griful e mult mai greu in raport cu corpul

post-824-1226088974_thumb.jpg

post-824-1226089013_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.