www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

merita citit...


marcel
 Share

Recommended Posts

bag topicu asta nu asa de dragu' de a face topicuri...ci chiar am ceva de zis...

se de o situatzie...

persoana x...are nevoie de un sfat...il cere pe forum...pana aici e ok....

persoana y...se baga repede in seama...ii zice tot felu' de informatzii luate de pe net...si crede ca e destept...

persoana z...are experientza despre ce se vorbeste...isi da cu parerea si gata...

acu'...persoana x nu mai stie ce sa creada...

persoana y e genu 'ala de om care se baga peste tot in seama cu toti si chiar crede ca face bine...e genu' de om care e foarte mandru de faptu' ca el canta la chitara...si care desii canta de ieri alaltaieri crede ca nu mai are numic de invatzat...e genu' ce om care cica da lectzii celor mai batrani ca el...celor cu experientza ...celor cu ani de studiu si multa munca cumulata...celor care au avut n'...chitari,pedale,amp-uri pe mana...mai mult e inutil sa zic...(ar mai fi)...

persoana z e genu' de om care canta la chitara de multi ani si nu crede ca a canta la chitara e ceva normal...ceva care face parte din viatza lui...ceva care il face sa se simta modest si nu mandru...ceva care ii da putere sa isi traiasca si ziua de maine...mai mult e inutil sa zic...(ar mai fiiii)...

 

 

VA ROG FRUMOS...DAK AVETI EXPERIENTA NECESARA SA POSTATI...E PERFECT...DACA NU....STATI NAIBII CUMINTI...

 

VA ROG FRUMOS...DAK AVETI EXPERIENTA NECESARA SA POSTATI...E PERFECT...DACA NU....STATI NAIBII CUMINTI...

 

NU VA MAI BAGATI DOAR ASA SA SE CREADA CA SUNTATI DESTEPTI...

 

daca pare cuiva inutil ce am zis...va rog stergeti topicul meu....daca se simte cineva jignit imi cer scuze...

 

vreau doar...in momentul cand cineva are nevoie de ajutor...sa-l primeasca de la cine trebuie...si nu sa isi dea oricine cu parerea...asa nu se mai intelege nimic...

Link to comment
Share on other sites

Persoana z daca are asa de multa experienta si se considera o persoana matura trebuie sa actioneze ca o persoana matura si sa aiba rabdare cu cei care isi iau informatiile (posibil eronate) de pe internet. In momentul in care persoana z aduce injurii persoanei y (chiar si pe PM) atunci trebuie sa intervina un moderator care sa medieze situatia. Astfel persoana z care declara sus si tare ca are experienta cu instrumentul va fi sanctionat pentru ca nu respecta regulamentul forumului. Forumul nu apartine numai persoanei z si este un loc public in care fiecare persoana are dreptul sa isi spuna punctul de vedere. Daca persoana z nu este de accord cu acest fapt, este invitata sa isi mute injuriile pe alte forumuri care permit asa ceva.

 

Sper ca esti lamurit.

Link to comment
Share on other sites

Persoana z daca are asa de multa experienta si se considera o persoana matura trebuie sa actioneze ca o persoana matura si sa aiba rabdare cu cei care isi iau informatiile (posibil eronate) de pe internet. In momentul in care persoana z aduce injurii persoanei y (chiar si pe PM) atunci trebuie sa intervina un moderator care sa medieze situatia. Astfel persoana z care declara sus si tare ca are experienta cu instrumentul va fi sanctionat pentru ca nu respecta regulamentul forumului. Forumul nu apartine numai persoanei z si este un loc public in care fiecare persoana are dreptul sa isi spuna punctul de vedere. Daca persoana z nu este de accord cu acest fapt, este invitata sa isi mute injuriile pe alte forumuri care permit asa ceva.

 

Sper ca esti lamurit.

ihi...ai dreptate mah felix...

Link to comment
Share on other sites

DACA e vorba de baumwolle, n-ai dreptate, marcel. e adevarat ca da sfaturi in stanga si-n dreapta, da' nu le da pentru a se da mare. io-l cunosc personal (m-am si plictisit de el :) ; jk) si stiu ce om e. nu e genu' de om care sa zica "gata, tata, nu mai am nimic de-nvatat" pentru ca si el si io stim ca mai are...MULT de invatat...

DACA nu era vorba de baumwolle, imi cer scuze pentru interventia mea.

 

In rest, s-aveti noroc in nou' an...wait a sec'...cam tarziu...ma rog..

Edited by lumea imi spune iosif
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.