www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

2 bucati mici si


Trex
 Share

Recommended Posts

Sunt foarte frumoase piesele, foarte placute .. chiar si asa scurte. Sper sa inregistrezi si altceva si sa postezi pe forum. Bine ai venit aici Trex .. sper sa te simti bine. De obicei piesele se posteaza si se comenteaza in sectiunea "Melodii cantate de noi" urmand apoi sa-ti faci o galerie de cantece aici unde ai postat tu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Mersi mult de parere sper sincera. Sper si eu sa mai inregistrez cand o sa am rabdare sa dau record :).

Scuze pt ca nu am postat unde trebuie, daca vrea ceva admin poate sa mute postul.

 

salut trex! m... sunt tare faine piesele si undeva acolo ai si tema... pe care o sesizez mai greu dar exista si asta e important. Cred ca esti pe drumul cel mai bun :)

 

cat despre postatul aiurea... administratorii sunt invatati cu mine ... care sunt un dezordonat si un indolent prin definitie... :)

mai hai

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 8 months later...
Guest pasarel

Tu nu dormi noaptea ca sa canti? :) ca in mare cam toate posturile cu piesele tale is la 3 dimineata :) Oricum sunt faine, keep going.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.