www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

arosulescu


Guest arosulescu

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest arosulescu

daa.. METAL FRATE ... de atunci mi-am jurat ca o sa dau in scandura asta cu sase sarme pana cedeaza ea sau eu... si ca nu ma mai bag niciodata in proiecte unde chitaristu e mai mult de forma...

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest liviusorescu
daa.. METAL FRATE ... de atunci mi-am jurat ca o sa dau in scandura asta cu sase sarme pana cedeaza ea sau eu... si ca nu ma mai bag niciodata in proiecte unde chitaristu e mai mult de forma...

 

Ma Andrei, pui mana pe chitara aia cu 7 corzi sa lucram ceva?Sa-mi trag ceasu ca daca prind la bani iti aiu eu una.Punem de un esp, ca tot am intrat pe site si mam cam imbolnavit.Daca ai bani, merita sa iti faci la ei la comanda.Deci, vorbishi cu Foti, coane?

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

ma... inteleg ce vrei sa spui dar nici eu si nici neuro nu bem si nu fumam... adica am baut cocacola ... ca eu cel putin sunt dependent. A... deci e mai grav ... daca era o bere doua la mijloc macar aveam o scuza ... inteleg .. rau esti ma si tu

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

aveam un soft misto pe care nu il mai am si atunci fac 10 piese pe acelasi ritm de tobe... ce zici nu sunt genial...genital mai bine zis ... uite daca reuseam sa te invalui in asa fel incat sa nu te prinzi ca e acelasi patren de tobe ... eram tare ... nu ? mda

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest arosulescu

da stiu ca pozele nu prea au ce cauta la inregistrari da m-am gandit ca daca tot asculta omu piese de-ale mele sau colaborari sa pun si niste poze cu o parte dintre cei cu care am cantat .

 

iata-ne io si Marius Pop ( mariod) intr-un concert foarte recent la casa de cultura a studentilor din cluj si apoi bericioaicele de dupe

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

io si Neuro ( numele-i adevarat fiind ... ... Marius Bob ) love it...

 

noi trei ... asta mi-o pun pe perete ... sa mor daca nu

 

cei doi mariusi ... mai indragostiti ca nicand...

 

eu in plina stare de meditatie si contemplare ( ascultand piesa pe care tocmai o terminasem cu Neuro... la mine acasa)

 

asta e tare ... eu, Jean si mariod sodomizand stratocasterul

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest arosulescu

uitandu-ma printre piesele mele de aici am observat ca piesa POFTIM CULTURA nu se mai deschide ... poate s-au mai pierdut neste trackuri asa ca o adusei iar in atentie...

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

mie sincer absolut de loc ...lui leo ii place tare mult... dar sar putea sa ma fi influentat fara sa imi dau cu seama

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest seraphx

felicitari andrei, am auzit ca ai cantat si o piesa cu Evergrey, mie nu-mi place genul ala de muzica dar ii respect so cheers !

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

multumesc tare mult . da a fost o noapte absolut geniala ... e mult spus ca am cantat o piesa cu ei ... am jemuit putin intrucat baietii s-au grabit sa imi ia chitara din mana ... asta e conditia noastra deocamdata dar pentru mine a fost oricum o mare realizare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.