www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Milenium


Silviu_i
 Share

Recommended Posts

Nu va pot spune bugetul in care trebuie sa ma incadrez exact pt ca nu il prea stiu nici eu pt ca iau tobele pe banii unui prieten.Ne-am uitat pe mc music la tama dar el a zis sa caut ca poate gasesc ceva ieftin si bun.Eu am gasit si acele tobe milenium pe thomann care sun la 200 de euro dar nu stiu cat sunt de bune, am postat aceasta intrebare in speranta ca poate gasesc pe cineva care detine asemenea tobe

Link to comment
Share on other sites

Millenium ? A fost poate un vis urat :) Da-le incolo, ia altceva cat de scump iti permiti :)

Ai sus o lista de marci bune, poate iei ceva din lista aia.

 

Am vazut un set de tobe Tama pe thomann la 625 de euro si mi se pare cam bun.Voi ce ziceti?

 

http://www.thomann.de/gb/tama_imperialstar_standardmcsbk.htm linkul cu tobele

Link to comment
Share on other sites

Guest mapex

Sunt foarte bune, mai ales daca esti incepator, dar trebuie sa te interesezi cat costa transportul lor pt. ca sunt grele si in nici un caz nu este 30 Euro ca la alte produse mai usoare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest drummer_tero

milenium sunt niste pocnitori ordinare. eu am un stativ tip girafa minelium si imi blestem zilele cand l-am cumparat.

 

un set de tobe fosrte bun si destul de ieftin: mapex M

Edited by drummer_tero
Link to comment
Share on other sites

frate dak itzi permitzi sa itzi iei Tama itzi bagi...degetu :) ....in Millenium...oricum dak vrei cv putzin mai ieftin dekt Tama itzi sugerez cu caldura un set Sonor 507...il am si eu si zic k la pretzu asta(400 d euro) nu gasesti nimic mai bun...adk am vazut si Mapex si Yamaha kre sunt tot la pretzu asta da parerea mea e k astea sunt cele mai bune.Oricum dak ai bani merita sa iei Tama :):)

Edited by mihai_the_drummer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Scurtu G Petre
Stie cineva daca e ceva de capu acestei firme ca incerc sa imi cumpar un set de tobe da nu le rea am cu firmele de tobe.Va rog raspundeti si spunetimi si niste firme bune de tobe.multumesc

 

toate tobele sau mai bine zis seturile pe care le vezi la magazinul thoman,sunt chinezesti,ei au licente de la firmele mai cunoscute,de aceea au preturi foarte mici,tobele profesionale sunt enorm de scumpe,pentru studiu si chiar mai mult tobele millenium sunt bune,dar trebuie schimbate fetele si acordate, in acelasi timp cumperi cinele bune,nu te baza pe ce vor altii sa-ti vanda. Daca vrei sa stii mai mult,suna-ma la tel. 0748 878 244.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.