www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Narcisa Suciu La Festivalul Folk You


Killahead
 Share

Recommended Posts

Sambata 09.08. concert unplugged cu Narcisa Suciu pe plaja de la Vama Veche, in cadrul festivalului "Folk You".

Vom canta cateva dintre cele mai cunoscute piese ale Narcisei ("Mocirita", "Campuri aurii", "Lioara", "Poate eu, poate tu" etc.), dar si cateva surprize placute speram noi.

 

In cazul in care sunteti prin zona, ne-am bucura daca ati veni sa ne vedeti si sa bem o bere dupa concert impreuna.

 

 

LE:

Poza de dupa concert

post-1237-1220041669_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

am fost

 

frumos :)

 

alte adjective comentarii n-am ca eram luat in ultimu hal.. da tin minte ca am urlat Toni Toni ceva timp, daca ai auzit asa ceva...io eram hehe

 

LE: defapt nu cred ca eram singuru care strigam p-acolo..deci..eram unu dintre ei

Edited by marduk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Toni, salve . Am fost si eu acolo, aveam lipit de degetul mijlociu un headstock de chitara, si te-ai uitat mai "ciudat" la mine cind te-am "folk you"-it . Oricum, dincolo de orice vama, dincolo de Olarasu' Dinu, dincolo de <<soptiti, va rog : Narcisssaaaa, Narcisssaaa, Narcissssssaaaaaaaaa>> , a iesit ... superb.

 

@ Karpi : Stiu ca o imagine face cit o mie de cuvinte, dar nu mai bine am folosi cuvintele ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.