www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

test


carramba
 Share

Recommended Posts

Piesa e excelenta, inregistrarea are dinamica buna, imi place. Pentru imbunatatire as sugera (si aici e doar parerea mea, nimic avizat sau cosiderat adevarat din start :) ) sa refaceti cele 2 bongasuri sau ce sunt ele(elementele de percutie) si sa le trageti cu o persoana ca prea suna a ceas, metronom, calculator. Au nevoie de lipsa de exactitate :) (ce exprimare misto am :) ) As da basul doar un mic pic mai in fata, si as mai reda dinamica chitarii. Acum ori e trasa cu amp si compresata la greu, ori e procesor gen POD. Poate ma insel dar asa imi suna mie, a procesor.

 

Per total sunt amazed. Super piesa si interpretare. Doar muzica, nu demonstratii inutile de virtuozitate. O sa cumpar albumul.

Edited by George
Link to comment
Share on other sites

thanx a lot, man...se pare ca nu suntem singuri si asta e esentialul.

bongos-uri aveam noi si atunci (piesa are cam un an) da' n-avea cine sa dea in ele - acum are, te asteptam pe la cantarile noastre si dam noi o bere pentru complimente.

chitara e trasa cu un procesor digi-tech, e un washburn tare misto, da avea corzi de 07 si eu cant pe 010.

go figure! am tras de ea vreo ora pana am dibuit-o cu trebuie.

thanx again :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.