www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tir Cu Arcul


AnalogSound
 Share

Recommended Posts

Guest DoomShadow

Eu vreau sa imi iau un arc vara asta ... un take-down traditional. Nu imi plac arcurile moderne asa mult :) dar iubesc alea traditionale. Initial am vrut un long bow si dupa sa trec pe warbow dar acuma vreau un take down bun :) ... daca imi iau poate iesim la o tragere :)

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau sa imi iau un arc vara asta ... un take-down traditional. Nu imi plac arcurile moderne asa mult :) dar iubesc alea traditionale. Initial am vrut un long bow si dupa sa trec pe warbow dar acuma vreau un take down bun :) ... daca imi iau poate iesim la o tragere :D

dark rain e din bucuresti..daca vii la bucuresti..vin si eu la tragere...pana atunci ma duc eu cu el :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
dark rain e din bucuresti..daca vii la bucuresti..vin si eu la tragere...pana atunci ma duc eu cu el

Nu stiu daca vara asta o sa vin dar e posibil prin toamna sau iarna :)

Link to comment
Share on other sites

Salut interesul vostru pentru acest sport si incerc sa dau cateva lamuriri:

 

1. exista mai multe tipuri de arcuri: traditional, recurved, olimpic recurved si compund (pentru descrieri la fiecare prietenul gogul este de folos)

2. tir in bucresti se poate face la: stadionul olimpia si la clubul aktiv (atat stiu eu)

3. un arc poate costa in functie de dotari intre: 7 milioane (700 RON) si 1000 de euro (eu deexemplu am un hoyt helyx si un bear, ambele de competitie)

4. daca doriti sa trageti luam legatura pe messenger sau prin forum si puteti cei interesati sa mergeti cu mine la stadionul olimpia

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

dark rain de fapt vrea sa traga dupa voi da voi nu v-ati prins ... mergeti mergeti :)

P.S. Joking :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Chiar ... ai tras in "tzinte mobile" pana acuma? :) eu am un camp aproape plin de "miscatoare bune la gust" cand imi iau arc ... le fac o vizita :)

Edited by DoomShadow
Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
Da la fazan cu flu flu... sa zicem ca am prin ceva dupa care era sa imi ucid partenerul

:) damn ... aveti grija e puriculos :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.