www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sala De Repetitii Si Toate Sculele Din Ea Inclusiv Antifonare


Guest Mircea19
 Share

Recommended Posts

Guest Mircea19

Dupa cum spune si titlul....

 

eu m-am hotarat sa inchid sala si din 23 iulie absolut tot ce contine sala mea e de vanzare inclusiv antifonarea,,,

 

sa le luam pe rand

 

Antifonare- vand placi de vata minerala de toplan densitate dubla decat cea de pe piatza sunt luate pe pile direct din fabrica,,,

sunt folosite.. adica au cate 2 gauri in ele,, mai multe pe mess sau la tel,,,

acopera in prezent o suprafatza de 24 de m2 tavan plus toti peretii :) placile au dimensiunea de 120 /60/5 cm

 

-placi de burete studio... vreo 8 bucati intregi de 2 cm grosime 200/100 cm

-cateva placi rigips intregi cu cateva gauri de la suruburi

 

pentru cine e interesat sa preia sala de la mine cu tot cu antifonare gata montata.. pretul pe care eu il platesc pe sala goala e 200 de euro pe luna plus curent cam 50 de lei pe luna.. sala are si aer conditionat.. mai multe detalii pe mess sau tel...

sunt dispus sa cedez sala goala cu antifonarea montata si cu are conditionat etc.. pt sa zicem 10 mil,,,, urmand ca beneficiaru sa plateasca o chirie de 7 mil,, pe luna,,, propietarului

 

Scule,,,

 

tobe yamaha stage custom,, fara cinele.. inca nu pun pretzurile ca nu am, timp momentan sa vad cat costa pe net .. oricum - 20% din preturile de pe thomann la tot ce urmeaza

 

statie bass fender rumble 100 -9 mil negociabil

 

statie behringer v-ampire lx 120 plus bg 412 h - 14 mil

 

putere 2*400 qsc 1400 - 12 mil

mixer 16 canale behringer - 6 mil

2 boxe de 300 w pe 3 cai cu difuzoare noi de medii si inalte schyimbate acu 2 luni,,, 10 mil amandoua

2 boxe turn de 600 de w fiecare 2 *12 plus tweetere pe 2 cai - 12 mil amandoua

si alte maruntisuri

 

tre sa fac un inventar,,, si urmeaza sa pun cate un anuntz cu fiecare .. contact pe mess mircea.olariu sau tel 0721626711 pt orice :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

FX 222222222 CEVA DE GENU ASTA :) nou la senia e 10 12 mil cam asa :) nu mai stiu exact

 

 

sala are wc.. are curent , :)) are aer conditionat este gata antifonata,,, clientela este formata .. am vreo 4 trupe care ar vrea sa ramana

 

pt antifonare eu cer 10 mil de la cel care o preia :D aeru e moca.. i l-am vandut propietarului :P))

 

pt cine vrea antifonarea sa si-o puna acasa discutam un pretz mai mic.. mult mai mic...cam 7 pt tot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.