www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

VAND CHitara Electrica


Guest JeNss
 Share

Recommended Posts

Vand o chitara electrica marca Reghin dupa cum se va vedea in poze modelul mai vechi.

Este in stare foarte buna am cumparat-o acum un an cred de la cineva tot de forum de pe aici da nu prea m-am omorat cu cantatul la si decat sa stea pe aici....

Probleme tehnice nu are ci nici estetice majore.

Neaparat trebuiesc schimbate corzile pt ca unu la mana nu mai sunt toate si 2.sunt total detensionate(belson ce sa-i faci)

Pret de start: 1.500.000

post-807-1135072065_thumb.jpg

post-807-1135072088_thumb.jpg

post-807-1135072106_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sorry de offtopic.. dar asta a fost prima mea chitara electrica :(. Lol, nu stiam ca mai e in viata.

Eu am vandut-o acum 1 an si avea pe ea corzi Benson. Cred ca acum tot alea sunt pe ea :) :). Cum a zis si JeNss, trebuiesc schimbate corzile :)

Bafta la vanzare B)

 

Uite, mai pun si eu o poza cu chitara cand avea toate corzile ;)

post-20-1135074149_thumb.jpg

Edited by hihi
Link to comment
Share on other sites

eu am avut una exact ca asta in '91 si am dat-o cu 8mii lei si o geaca de blugi.

cu banii in buzunar si geaca pe mine m-am dus in rockoteca.

a doua zi cand m-am trezit(aburind in patru labe :)) nu mai aveam nici bani ,nici geaca

 

scuze pentru off-topic

Edited by stelica
Link to comment
Share on other sites

mai nu stiu la a cata mana chestie e ca inca mai suna si se mai poate face ceva cu ea...io am avut grija de ea si poate urmatorul proprietar face ceva mai bun din ea dacat am facut eu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.