www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

DONEZ: DOZA Humbucker, detalii in thread


Guest p_aciulea
 Share

Recommended Posts

Guest p_aciulea

dupa cum am promis, pe la ora asta anunt si la cine va ajunge doza.

 

in primul rand as vrea sa precizez, ca am vrut ca aceasta doza sa ajunga la un om care chiar vrea sa cante hardcore cu ea.

 

ceea ce au postat cei 3 a fost ok, insa unul sa facut, o idee mai mult, remarcat, si acela este TB_TM, la care va si ajunge doza.

 

TB_TM as fi vrut sa iti inmanez doza personal eventual sa stam si la o bere, insa am inteles ca esti din timisoara, asa ca te rog sa imi trimiti pe PM sau pe mess, adresa ta ca sa iti trimit doza.

 

PS dupa ce o pui pe chitara sa bagi poze aciu, sa vada si ochii nostri cum sta doza pe chitara ta, si eventual sa bagi si o inregistrare cu ea.

 

bafta si numai bine

 

si nu se stie de unde mai apar doze moca, asa ca nu va suparati ca nu a-ti primit-o pe aceasta.

 

bafta tuturor.

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest diogrey

si io cantam acu 5 ani printr-un distors Union, intr-un amp home mare de 2-3W si scoteam pe un dif obosit de masina, care cred ca a fost pe trabantu lu tata :) dar suna super bine pt vremea aceea :)

lasa ca eu acuma fac amp-ul, chitara e din bucati de pe la prieteni ,si cand mai cant si eu pe un magma series a unui prieten se cheama heaven

A !!!apropo poate termin chitara sa dau si eu un sample ca god knows ca riffuri de hardcore am si pot sa impart

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.