www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocalista Caut Trupa


Guest Shalymar
 Share

Recommended Posts

Guest Shalymar

...hey

...in caz ca are careva nevoie de o vocalista pentru o trupa rock din iasi...let me know...

Link to comment
Share on other sites

Guest Shalymar
Spune te rog cati ani ai, ce stiluri abordezi si cum ai fi disponibila pentru repetitii.

 

 

ok so, am 19 ani si voceam mea e ceva spre gothic, dar ma descurc si pe new metal...

...in ceea ce priveste repetitiile...let's take step by step...first sunt dispusa sa dau o proba, pt ca trebuie sa vedeti ce pot face, si ce nu pot...to see if I'm good or not:-??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Changeit
ok so, am 19 ani si voceam mea e ceva spre gothic, dar ma descurc si pe new metal...

...in ceea ce priveste repetitiile...let's take step by step...first sunt dispusa sa dau o proba, pt ca trebuie sa vedeti ce pot face, si ce nu pot...to see if I'm good or not:-??

 

 

Salut! mai e valabil anuntzul? :) nu pentru mine, pentru un amic din iashi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Shalymar
Salut! mai e valabil anuntzul? :) nu pentru mine, pentru un amic din iashi.

 

 

hey...da anuntul e inca valabil...oricum anuntam daca nu mai era

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest NemesisMeremin
Poti sa inregistrezi niste samples? Eu caut voci pentru un proiect gen rock opera si lucram online (iti dau backing, iti inregistrezi rolul).

 

ok, lucrati on-line, e ok pt.proiect..dar tu te referi doar la solistii sau solistele vocal din iasi? eu nu sunt din iasi, si totusi, caut trupa/ proiect de rock opera sau simphonic power metal... in timisoara nimeni nu prea mai canta sau abordeaza acest gen muzical..toti vor doar voci masculine si puternice....

Edited by NemesisMeremin
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest Shalymar
ok, lucrati on-line, e ok pt.proiect..dar tu te referi doar la solistii sau solistele vocal din iasi? eu nu sunt din iasi, si totusi, caut trupa/ proiect de rock opera sau simphonic power metal... in timisoara nimeni nu prea mai canta sau abordeaza acest gen muzical..toti vor doar voci masculine si puternice....

 

 

 

era ideea ca eu sunt currently in Iasi...si dupa cum spui...si aici nu prea se mai abordeaza symphonic metal-ul...:-?? It's a pity...dar asta e...acum foarte multa lume cauta kestii extreme, inclusiv voci de tipi care sa mearga mai spre growls

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Guest Shalymar

...unfortunately voi fi plecata din tara for a few months, dar daca este vreo trupa din iasi in cautare, I'll answer as soon as I can

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.