www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Plz Ban Moi


Guest domnul Rig
 Share

Recommended Posts

Guest domnul Rig

Sal. Privind in urma, observ ca -virgula- contributia mea la acest forum consta in :), vreo doua mp3-uri acceptabile la Inregistrarile noastre si multe, multe, multe glume neintelese. Alora pe care i-am enervat o sa le treaca. Eu m-am distrat, am cunoscut niste oameni de treaba si am vazut cel putin un clip de pe youtube fain. E suficient.

 

Va rog, dati-mi ban. Este cea mai onorabila solutie. Eu nu pot sa ma abtin de la a intra si a trollui si prefer sa nu fac o tampenie intentionat, de genul unui thread in care sa injur. Deci: ban plz.

 

Totusi nu pot sa ma abtin si precizez ceea ce alti forumisti mai cuminti au observat cu siguranta de mult: forumistii se impart dupa cum urmeaza...

* 50% = copchii

* 35% = trogloditi (cu gura mare, dar foaaaaarte sensibili cand ii contrazice cineva; ii stiti, apar in orice thread trolluit de mine)

* 15% = oameni de treaba - mai ales cei care se pricep la suruburi, diode, bridge-uri si tot felul de software si nu se sfiesc sa ajute n00bii.

 

Bai bai, ne vedem @ mtv.

 

p.s. sunteti liberi sa trolluiti acest thread. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Poti parasi forumul si fara a primi ban, asa cum au facut-o altii in trecut. Poti cere sa ti se restrictioneze accesul si in mod privat. Nu mi-o lua in nume de rau, dar ce faci tu acum e de natura telenovelistica. Intri in patima altora care si-au strans jucariile in public, parca-parca urmarind o scuza generala. Daca nu ma insel si tu erai printre aceia care i-au "hulit" pe cei ce au recurs la o astfel de despartire.

 

A accepta ceva ce nu poti schimba este, intr-un fel, un semn de maturitate. Faptul ca nu te poti abtine de la troll-isme nu te baga cumva in acei 85%?

Link to comment
Share on other sites

Vai, dar aveti mustrari de constiinta? Sarcasmul poate fi uneori un sut in fund, iar un sut in fund poate fi uneori un pas inainte. Daca si tu mai esti "parazit", zvarle un ochi si la post-urile mele sa intelegi ce inseamna un parazit pe forum. Si eu nici macar n-am MP3-uri la activ. Of... ce trist.

 

Observ ca ati postat rezultatele analizei dumneavoastra statistice asupra userilor acestui forum. V-as ruga sa prezentati si un grafic detaliat si calculele care au avut ca rezultat aceste cifre.

 

A, si inca ceva. Declar cu mandrie ca ma cred situat printre cei 50% copchii. Daca cineva considera ca sunt troglodit, atunci e chiar nasol. Dati-mi si mie ban...

Edited by Stimpson J. Cat
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Eu nu pot sa ma abtin de la a intra si a trollui si prefer sa nu fac o tampenie intentionat, de genul unui thread in care sa injur. Deci: ban plz.

 

Totusi nu pot sa ma abtin si precizez ceea ce alti forumisti mai cuminti au observat cu siguranta de mult: forumistii se impart dupa cum urmeaza...

* 50% = copchii

* 35% = trogloditi (cu gura mare, dar foaaaaarte sensibili cand ii contrazice cineva; ii stiti, apar in orice thread trolluit de mine)

* 15% = oameni de treaba - mai ales cei care se pricep la suruburi, diode, bridge-uri si tot felul de software si nu se sfiesc sa ajute n00bii.

 

Bai bai, ne vedem @ mtv.

 

p.s. sunteti liberi sa trolluiti acest thread. :)

 

Esti patetic!

Ceea ce faci tu aici este de a recunoaste ca ai blackouturi comportamentale, neputandu-te abtine de la aia-aia si ailalta! Exista atat doctori cat si hapuri pt boala asta.

Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

ce chestie rig, nimeni pana acum nu te-a rugat sa ramai (cum probabil sperai), toti ti-au zis pa. hm...

la revedere iti zic si eu.

 

are turcu o vorba. nu toti au zis pa. toti nu exista. e doar o notiune idiota toti astia.

 

un tip spiritual este dovada pura a inteligentei. so. wtfdouw?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.