www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme Cu Calculator


Mosh Craciun
 Share

Recommended Posts

:)

Mai bine il arunci de pe casa, decat sa instalezi porcaria aia de Linux ...

Am lucrat ceva timp in Linux, si in afara de pinguri,scripturi si traceroute-uri , nu prea ai ce sa faci ...

Este o lume gratuita, plina de programe ciudate care nu (prea) merg , facute de pustani virgini, sau poate chiar de persoane ilustre din comunitatea Gay.

Nu preaslavesc XP-ul, Doamne-fereste, dar eu nu am NICIO PROBLEMA cu el. De cand a aparut.

Scuze daca am jignit pe careva, dar cred ca este corect ce zic.

Arati-mi un studio care lucreaza pe Linux, si imi retrag cuvintele.

 

Si, ca solutie, incearca inlocuirea succesiva a componentelor banuite de defect (RAM si Hard-Disk, in primul rand), cu altele care merg sigur. Numai asa ai sansa sa le strici si pe cele bune :)

Poate ca ar trebui sa te gandesti la un calculator serios.

Vezi aici :

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=2...mp;#entry229342

Bafta.

nush de unde ai tras tu concluzia ''Este o lume gratuita, plina de programe ciudate care nu (prea) merg , facute de pustani virgini, sau poate chiar de persoane ilustre din comunitatea Gay.'' Pustanii aia virgini is de X ori mai inteligenti ca tine si nu se lauda.gay-i aia f***t femei cand inca iti faceai(iti faci) laba in baie la revistele ce le-ai vazut la chiosu din statie de autobus .ce-ai scris tu aici nu prea are nici o legatura cu topicu meu.nu tin sa te jignesc, dar rar ''[...] prostia nebunului se cunoaste din multimea cuvintelor "

Link to comment
Share on other sites

@steve morse, pe linux poti folosi pidgin (sau cum se numea inainte - gimp) sau kopete, pentru yahoo messenger, exista si versiune yahoo messenger facuta pentru linux dar e cam nasoala.

Pentru filme, mplayer cred ca este cel mai complet.

 

Iti mai pot da un sfat, decat sa-ti bati capul cu linux, incearca sa faci rost de un windows xp cu sp1. Eu il am instalat la munca si merge brici.

Sau poti incerca fedora, cu a spus si cosu, fiind destul de "user friendly"

 

am instalat xp cu sp1 si merge bine.imi da eroroare internet explorer cam des..dar mi=am instalat mozile si merge f bine. oare de ce cu sp1 merge? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.