www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

From: [Pedala] Digitech Grunge


Guest DarkMan2004
 Share

Recommended Posts

Guest DarkMan2004

eu sunt fericitul posesor al unui x-series metal master si sunt multumit de el...

nu cred ca nu merge fara baterie...e imposibil...uite-te la poza de mai jos si spune-mi daca ai asa ceva...daca ai atunci ia mufa unui cablu de chitara si impinge chestia aia mult inauntru...si pe partea cealalta ar trebui sa fie la fel...daca da atunci faci la fel cum ai facut si pe partea asta post-60-1107868057_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

DarkMan, tin sa-ti spun, ca deoarece nu face parte din X Series, nu are baterii. Probabil, ca si din cauza aceea, este o diferenta cam mare de pret (si nu numai). Alimentarea se face doar de pe un adaptor AC/DC de 9V, si cum mi-a fost si mie sugerat, sa nu folosesc decat adaptorul original, cel primit odata cu pedala.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

bah hihi tu ai vazut pedala aia la frate-miu si ai vazut ca foloseste el adaptor, si ai luat-o de buna... adaptoru ala am inteles ca de fapt nici nu ar fi normal sa ti-l dea odata cu ea. pedala are baterie de 9v energizer de la mama ei... ar fi chiar culmea sa iti dea o pedala fara baterie si fara adaptor.. adaptoru l-am primit pt ca sunt aia baietzi de treaba...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.