www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jenny Pauzner


Guest Wanderer
 Share

Recommended Posts

acuma is un pic in ceata :) ..acuma cate trupe Steel Dragon is?sau cum sta treaba...este trupa din film in care canta domnu Zakk la chitara si trupa asta Steel Dragon....si din cate am vanzut ambele canta we all die young...nu inteleg nimica :)

 

on: incredibil ce guts are tipa asta!!!prima data am crezut ca ii barbat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wanderer

trupa asta se numeste Jenny Pauzner din cate am inteles...dupa ea...si e o trupa tribute pentru mai multe trupe printre care si Steel Dragon, Zeppelin, Black Sabbath, Rainbow...daca te uiti pe channel-ul lor de youtube o sa vezi ca au coveruri dupa o gramada de trupe...dar in orice caz tipa asta face toata trupa...eu dadusem drumul la videoclip si nu m-am uitat...de-abia a 2-a oara cand m-am uitat am vazut ca e tipa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

ai si tu dreptatea ta, dar mie mi se pare onest, e un tributeband, asa e filmul.. te asteptai sa fie revolutionar? :)

iar eu am o slabiciune pt femeile astea rock. cum e la noi diana florescu, care a cantat inainte cu nicoleta luciu in laguna. am vazut-o live si-am ramas uimita, ff rock & ff misto. a mai pus cineva un link cu ea pe forum pe undeva, mai pun si eu inca o data :)

cand am vazut-o eu a facut si un cover janis :) putin mai lipsea si-mi aruncam sutienul pe scena.

but diana florescu was not the point

 

jenny pauzner e misto!

Edited by miriapod
Link to comment
Share on other sites

iar eu am o slabiciune pt femeile astea rock. cum e la noi diana florescu, care a cantat inainte cu nicoleta luciu in laguna. am vazut-o live si-am ramas uimita, ff rock & ff misto. a mai pus cineva un link cu ea pe forum pe undeva, mai pun si eu inca o data :(

cand am vazut-o eu a facut si un cover janis :) putin mai lipsea si-mi aruncam sutienul pe scena.

but diana florescu was not the point

 

M-am uitat si eu acum la link-ul asta de mai sus...

 

E ff misto si ff rock... B) Si eu mi-as fi aruncat pe scena ceva.... bocancul de exemplu... Dar daca o nimeream? :)

 

Dar e rock....... Cand ma gandesc la fufe ca Fiona sau Lita Ford.... Pe bune,Diana e.... God like.... Si cat de misto se lasa ea de pe un picior pe altul..... Hardcore nu alta.... :)

Edited by Una
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.