www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

PLOIESTI


Guest Seraph
 Share

Recommended Posts

uite fratilor

ma gandeam asa:

de ce sa nu reusim si noi sa n intalnim in timpu liber,intre 2 examene sau stiu io c

poate la o bere

poate la o cantare

cine stie c iese?

baga'ti'va aci, astia din ploiesti

si dati un id d messenger

un mail ceva

sa facem ceva al nostru :)

Link to comment
Share on other sites

e o idee.. numai sa nu fie privita cu ochi rai de la "centru" :)

in perioada asta nu, dar probabil ca de la un moment dat incolo, as putea sa ajung din cand in cand in singurul loc care merita pe aici, respectiv Jazz Cafe, si sa ne intalnim. mai greu cu logistica (n-am acustica, iar aia de la clubu' ala au o nenorocire de chitara pe care m-am chinuit eu s-o acordez odata, dar suna jalnic).

cat despre mess, id-ul pe care pot fi gasit este r_anghelache, desi nu este al meu propriu si personal, este toata ziua online. asa ca use it cu grija, pls!

Link to comment
Share on other sites

sa vedem ce'o sa iasa..

sper sa fie mai multi din Ploiesti

si poate reusim sa ne'ntalnim la un pahar d vb

si poate kiar cantari

uiiiiiiiiiiiiiiiiiii abia astept!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Poate vin shi io...dar depinde ce cantam..eu cant in general bluz...deci nu va ashteptatzi la metale pe muzicutza :) ! Ma gasitzi pe gh3law@yahoo.com...Deci anuntzatzi-ma daca se pune ceva mijto la cale!!

Link to comment
Share on other sites

Las ba' ca io vam zis deatuncea ca sa nu ma mai obosesc...oricum am fost primu de pe sait care va urat la multz ani...shi va mai urasc la multzi ani shi acu pt anu viitor...nah!!! :):):):(B);)

Link to comment
Share on other sites

Guest Seraph

la multi ani si din partea mea tuturor d aci d p forum si tuturor ploiestenilor cu precadere :)

profit de postu asta sa reinitiez invitatia: dk mai citeste careva si e din ploiesti sau dk are careva vreo idee sa facem ceva impreuna aci e locu :)

Link to comment
Share on other sites

la multi ani si din partea mea tuturor d aci d p forum si tuturor ploiestenilor cu precadere :)

profit de postu asta sa reinitiez invitatia: dk mai citeste careva si e din ploiesti sau dk are careva vreo idee sa facem ceva impreuna aci e locu :)

la multi ani .

vad ca in sfarsit incepem sa ne dezmortim pe aici prin ploiesti!

seraph buna idee.

oricum in cercul meu de cunostinte, chinuitori de corzi mai multi sau mai putin performanti, exista inca 4-5 bucati -flacai intre 18-40 de ani -pe care ii tin la curent cu ce se mai intampla pe forum !

Cred ca primul pas ar putea fi acela de a ne cunoaste, mai intai la un pahar de vorba, bere, cola sau ce ar mai putea fi, Jazz clubul e o locatie ok , dar ar mai putea fi si altele.

E greu sa ii aduni pe toti , insa putem stabili zile , ore , ne putem anunta (mai ales cei de pe forum), si lucrurile se pot lega.

cum de scoale am trecut cam de multisor, in principiu dupa amiezele si in week end se gaseste timp pentru o sueta.

Da un semn, stabileste in functie de programul vostru de sesiune, poate chiar la sfarsitul asta de saptamana.

In plus pentru o comunicare mai rapida , si minim "recensamant" ca sa zic asa , puteti transmite datele voastre de contact lui Seraph.

 

p.s.

seraph vezi ca in afar' de cei care au dat deja un semn de viata pana acum, mai era un flacau haios cu nick-ul "boba "

Link to comment
Share on other sites

seraph ai datele de contact de la cei din ploiesti, ma refer aici la felixanu si germ?

daca da da-le un semn.

In principiu ar fi dupa amiaza spre seara sa zicem 17-18 sau mai tarziu, LOCATIE-Jazz Cafe (preferat se pare mai de toata lumea), ziua o stabilesti tu -din cate am inteles esti sau urmeaza sa intri foarte curand in sesiune -cu minim 2-3 zile anuntat in prealabil.

Chiar daca nu o sa reusim sa adunam prea multi , trebuie sparta cumva gheata .

felixanu', germ, burb , kamikaze, ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

Hai fratzilor sa facem ceva tare!!! Sa ne adunam sa discutam despre ce am vrea sa facem ...Shi facem !!!... spre rushinea mea nu am fost in ''Soviet'' dar am intzeles ca acolo se dau cantari...poate facem vrun Jamm...sa iasa delir...sa se suie aia pe mese...shi sahsi sparga in cap sticlele cu bere... sa aiba orgasm totzi...sa leshine femeile...shi apoi sa plece totzi acasa satisfacutzi!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Boala lunga moarte sigura!

JOI 19 ianuarie, Jazz Cafe , 17-18

care are chef si timp sa vina , la un pahar de vorba e binevenit.

Mai mult o sa incerc sa trimit mesaje tuturor ploiestenilor de pe rgc

E UN INCEPUT !!

nu e o tragedie daca nu reusiti sa ajungeti , e suficient sa imi trimiteti datele de contact pentru a va tine la curent cu cele discutate.

bafta

Link to comment
Share on other sites

Pai pa mine ma gasitzi pe gh3law@yahoo.com

Shi my number ie 0720215449!! Voi fi acolea la jazz pe la 18...cred... ma recunoashtetzi dupa pleata shi dupa o jaka de piele... :)

Link to comment
Share on other sites

Felixanu' e de acord , seraph si el, te asteptam germ

precum si pe toti ceilalti

 

 

Baieti va suparati daca punem pe prima pagina un anunt legat de chestia asta?

 

absolut deloc-multam fain cosu

chiar vroiam sa iti dau un mesaj si sa iti spun ca te vom tine la curent

cu cele intamplate acolo.

Fiind prima intalnire de acest fel intre noi, cei din ploiesti, as fi multumit pentru inceput daca as reusi sa

fac o mica lista cu ei date de contact, instrumente, nivel , preferinte, asteptari etc..

Restul -in timp , natural se vor lega sper eu destule.

Link to comment
Share on other sites

:) Am io o acustica da suna de mamaliga..dar cred ca pot convinge pe cineva sa aduca o chitara superba...dar nush sigur...daca are vrunu dintre voi una la indemana sa o aduca !! :) poate cantam o ''RAPA'' :)
Link to comment
Share on other sites

Aoleu e cam serioasa treaba..te bagi filipane..bene..pai na..acu tre sa vin si io..il iau p-asta a lu germ si pa la 6 ma bag si io..ma recunoasteti dupa pleata si jeaca de piele a lu germ :)) nu cred ca am cum sa aduc acustica..adica vad io.. ma gasiti id de mess penumbrere 0724790136

Link to comment
Share on other sites

:) Am io o acustica da suna de mamaliga..dar cred ca pot convinge pe cineva sa aduca o chitara superba...dar nush sigur...daca are vrunu dintre voi una la indemana sa o aduca !! :) poate cantam o ''RAPA'' :(

 

mai omule, adu orice chitara ai, ca sigur e exceptionala fata de aia care pe post de decor la Jazz Cafe (sunt patit, crede-ma) :) . eu, cel putin, nu am decat o amarata de electrica Reghin, asta e... ne vedem acolo. numai bine!

Link to comment
Share on other sites

bai fratilor sunt tare fericit k in sfarsit poate prinde ceva contur si pe la noi

din pacate io nush sigur dk pot sa ajung

o sa fac tot posibilu oricum!

dk ajung presupun k va gasesc dupa par beri si eventual kitare :)

oricum ar fi grozav sa putem sa ne vedem si noi

nici nu indraznesc sa ma gandesc al cate kestii misto ar putea iesi

 

ps: sunt incantat k poate o sa dau si de cei de al ad literam

sunteti bestiali baieti!!

Edited by Seraph
Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

bai fratilor sunt tare fericit k in sfarsit poate prinde ceva contur si pe la noi

din pacate io nush sigur dk pot sa ajung

o sa fac tot posibilu oricum!

dk ajung presupun k va gasesc dupa par beri si eventual kitare :)

oricum ar fi grozav sa putem sa ne vedem si noi

nici nu indraznesc sa ma gandesc al cate kestii misto ar putea iesi

hmm trage si tu de tine , ai vineri vrun exam ceva ?

Link to comment
Share on other sites

man am o sapt geniala:

(POLI sucks)

azi la franceza

maine la politologie (desi nu stiu de ce facem prostii din astea)

miercuri la m.a. si ce'i mai bun

joi la dce si la elth

asa k ...

io v'am zis fac tot ce pot sa prind intalnirea

ps: unde vine jazz cafe?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.