www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Am Si Eu O Rugaminte...


Guest Ashley
 Share

Recommended Posts

Guest Ashley

Off...din nou nu stiu daca acesta este locul potrivit pentru alt topic de-al meu , in fine.

 

As vrea si eu niste teorie pentru chitara...adica am ajuns asa de departe , si sincera sa fiu ... imi ia ceva vreme sa numesc notele pe grif...

Vreau ca totul sa fie de la 0 luat ... :)

Eu imi voi lua notite , deja mi-am pregatit un caietel dedicat paginilor de cunoastere care sper ca vor urma datorita voua ...

As avea niste pretentii ...as dori ca tot ce imi dati sa fie in ordine ... sau pur si simplu vedeti voi ...sper sa ma ajutati ... :)

 

 

Sunt un caz pierdut !!! :)

 

( Si oricum acest topic va ajuta multi care n-au habar de unde sa inceapa cu studiul ... sper sa fie de folos , oarecum , ca mie sigur o sa imi fie B) )

Puteti atasa si linkuri daca e nevoie...

 

MULTUMESC ! :(

Link to comment
Share on other sites

Intra pe www.justinguitar.com . acolo o sa gasesti teorie multa si ceea ce e cel mai important este si exemplificata prin filmulete pe youtube...ai acolo material de studiu pentru cativa ani...apoi, dupa ce stii tot ce e pe site la justin ( :) ) mai sunt o gramada de site-uri...

www.cyberfret.com

www.shredacademy.com

..si multe multe altele...gasesti si lectii video o gramada pe youtube despre fiecare aspect legat de chitara...si pentru explicatii in detaliu si cu un caracter foarte stiintific cauta notiunile pe care le doresti pe www.wikipedia.org

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei da-mi un id de mess sau o adresa de mail , ca sa iti pot trimite carti...am o gramada in format electronic

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashley

Multumesc !

As mai dori un lucru...

 

deci materialele mi le-ati oferit , vreau sa stiu ordinea fireasca in care se pot invata de exemplu :1.note 2.etc

 

Am dat un exemplu ! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.