www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pana Sa Comanzi La Thomann Verifica Preturile Din Romania


Guest MCMUSIC
 Share

Recommended Posts

Scuze Alex (atat Ulfhednar cat si Omul), eu m-am bagam nu atat pentru servicii cat pentru oameni, si pentru ca priveam si din punctul lor de vedere faza, desi incercam sa fiu obiectiv. Oricum, incerc sa ma abtin sa ma bag aiurea, uneori iese, alta data nu... Oricum, macar eram on-topic, nu ca pe thread-ul cu doze a lui Ascota, care a ajuns la Desertul Nuclear de la offtopic-uri. Noah, oricum, spor la cantat pt toata lumea, si o saptamana faina!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si, asa cum a observat si Costi, mai este si tolerat limbajul sau.

 

Pai e dulce banutzul lui... :)

Doar a mai fost banat apoi s-a dus cu sarumana la Doamna invatatoare si a fost primit inapoi...

 

LE Ce ar fi daca in semnatura lui (si a altora) ar sta scris: Acceptat pe forum contracost.

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca Alex minte. (Parerea mea)

Pe de alta parte daca nu ai bonul ai renuntat la tot. Asa e jocul.

In locul lui Alex as fi postat pe forum ca sa stie toti, dar nu as fi avut nicio pretentie la Calin, avand si eu partea mea de vina (cea cu bonul).

In locul lui Calin i-as fi dat un set de corzi de la mine si as fi scris pe forum ca sa-mi fac reclama.

 

 

M-am bagat si eu ca musca :)

+1 Suntem baieti mari,nu mai plangem cand ne fura/strica Suzana banana. Ce naiba numai certuri pe forumul asta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest halstein

Eu de exemplu am vrut sa cumpar un fender classic 50 de la proguitar,si costa 602 euro,iar la thomann 499.De unde si pana unde diferenta asta de pret?Problema e ca la noi nu gasesti doar scule ieftine in stoc.Sa nu vorbim despre faptul ca daca nu stii exact ce vrei sa cumperi,si mergi pe incercate,n-ai nici o sansa.Fenderul classic le apare pe site bineinteles dar cand vrei sa-l cumperi normal ca nu au in stoc,doar k...uri chinezesti.Totusi as vrea sa incerc inainte sa comand,nu?In Germania oricine vrea o chitara are sansa sa incerce mii de chitari,sau ampuri.As vrea si eu sa incerc mai multe dar......sansele sunt 0.Mi s-a spus sa comand si eu altceva ce au in stoc.Frumos...

Edited by halstein
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.