www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel nr. 11 - backing track si inscrieri


felix
 Share

Recommended Posts

Ma..prea sunt toti cu electrice faze faze..ce-am zis eu..hai sa schimb pe acustica sa mai diversificam..(bine..acu faza e ca n-am electrica.. :) ) ascultati si comentati..nu e cine stie ce..e din prima..

Link to comment
Share on other sites

Am deosebita cinste si placere :) sa inscriu in concurs o piesa-premiera. Autorii sunt subsemnatul si jacksonman (my best pen-pal). Cum ziceam, ideea lui a fost sa facem noi impreuna o chestie pt duelul asta, asa ca ne-am apucat sa trimitem bucati de la unu la altu si de ieri pana azi s-o legat ceva.

 

PS. Am un sentiment grozav vizavi de piesa asta. Nu e acelasi sentiment pe care il am cand compun singur ceva care in final imi place, e o stare noua, data de faptul ca am "cantat" cu cineva de la dinstanta si ne-am sincronizat si completat - zic eu - tari tari ghini :)

 

ps'. tre sa spun, ca nu mai rezist: in piesa se poate auzi un amp fender cyber twin (l-am tras direct prin placa de sunet, cu music man axis pe diverse pozitii ale pickupurilor).

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Of, of, of...Oameni buni, ma bucur tare mult ca "za people want me back", dar adevarul e ca in ultima vreme nu am fost prea bine.N-are rost sa intru in amanunte.Daca iese ceva demn de postat pana la ora 0, voi posta.Va multumesc inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.