www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intrebare Despre Forum


Guest walea
 Share

Recommended Posts

Ok....exista vreo functie a forumului(setata de mine din cpanel evident) care face ca atunci cand mi se raspunde la un topic sa-mi trimita un mesaj privat cu "ti s-a raspuns la topic!" sau un email ceva???

Link to comment
Share on other sites

Guest singuraticul

he he

ce amuzant......

ce e asa de greu sa dai un search...ai in dreapta sus functia...si scrii numele tau si gasesti topicu...:)

Link to comment
Share on other sites

Ok....exista vreo functie a forumului(setata de mine din cpanel evident) care face ca atunci cand mi se raspunde la un topic sa-mi trimita un mesaj privat cu "ti s-a raspuns la topic!" sau un email ceva???

 

iti trimite un mail cand ti se raspunde la topic jos se cheama Enable email notification of replies? bifezi casut a si primesti mail. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

My Controls > Edit Profile Information. Primul canp de pe pagina se numaste "Custom member title". :)

Nu sunt sigur, dar cred ca trebuie sa ai 500 de posturi ca sa poti face asta. :)

Link to comment
Share on other sites

My Controls > Edit Profile Information. Primul canp de pe pagina se numaste "Custom member title". :)

Nu sunt sigur, dar cred ca trebuie sa ai 500 de posturi ca sa poti face asta. :)

 

ender tata ,mai posteaza si tu :))

Link to comment
Share on other sites

User-ul jack intra in grupa Banned Users pentru spam repetat , diverse injurii si atitudine daunatoare forumului.

 

jack posteaza acum ca MCMusic? :) Foarte bine! :) Daca nu e cu suparare ar fi corect atunci sa mai ridicati din sanctiunile definitive date altor useri. Ca doar un regulament avem. :)

 

 

PS: Daca am inteles gresit, va rog sa ma scuzati. :(

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jack posteaza acum ca MCMusic? :) Foarte bine! :) Daca nu e cu suparare ar fi corect atunci sa mai ridicati din sanctiunile definitive date altor useri. Ca doar un regulament avem. :D

 

Il vrem pe Dumi inapoi !!! :) a.k.a Wierdguy, a.k.a clonele pe care si le-a facut ...

 

Daca MCMUSIC are acelasi ip ca jack ori Calin , atunci ... incalca in mod direct regulamentul. Ori il aduceti pe Dumi inapoi, ori il exmatriculati si pe MCMUSIC

Link to comment
Share on other sites

MCMUSIC este Jack respectiv Calin. Chiar si MCMUSIC a fost banat definitiv. Diferenta dintre el si golden dumi (de exemplu) e ca MCMUSIC e aici pe bani, nu pe gratis ca noi ceilalti. Si in plus ne e de folos pt ca avem pe cine sa enervam atunci cand patim cate ceva la magazinul cu acelasi nume. El ne raspunde nervos, iar noi avem satisfactia ca l-am enervat atat de tare incat nu mai poate sa fie rational. Daca ar fi banat si n-ar mai putea raspunde, unde ar mai fi satisfactia noastra?

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg care e problema acestui om. Nu am prea avut altercatii cu el, decat o data cand am zis sa ia un fellow forumist de pe thomann ca era mai ieftin un anume produs, si m-a facut hot, talhar si s-o apucat, ca de obicei, sa se lege de abilitatile chitaristice a interlocutorului - ca de ce n-am venit la concurs, ca de ce nu postez piese, ca de ce nu ma bag la duel.

 

Am si eu o intrebare pt el: matale, daca tot ai ce zice de chitaristii din umbra carora le e frica sa cante ca-s prea varza si nu se compara cu dexteritatea ta malmsteeniana, pai tu dom'le de ce nu pui un sample sa vedem cu care mare si tare personalitate chitaristica vorbim, ca sa stim si noi in fata cui sa coboram palaria si cui ii suportam toate crizele puerile de fiecare data cand il manca un par din ***

 

AI MAGAZIN TATA, AI GRIJA SA-TI FACI CLIENTI, NU SA-I INDEPARTEZI!!! asa atidudine mai rar...

 

 

*clears throat* ma scuzati...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.