www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Merita O Astfel De Initiativa?


giure
 Share

Recommended Posts

Mah o initiativa de genu avusesem si eu numai ca era cu un program...de care am si uitat mi-am amintit acum. Asta era acum un an cand eram copil mic si prost(da acum e perioada cand iti dai seama cat de mult te-ai maturizat in doar cateva luni/ani...si cat mai ai de "mers"). Atunci deabea incepusem si eu chitara cu profesor eram cam noob nici cu programarea nu stateam asa bine si cred ca deaia m-am si lasat. Topicul e asta se gaseste si programul pe acolo ratacit printr-un post: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=9...mp;hl=kreatorul

 

M-as putea reapuca acum de el si eventual sa preiau filmuletele tale din blog in program pentru cine are conexiune la net ca initial vroiam sa fac lectiile doar tip text. Well n-ar fi o idee rea cu acordul tau bineinteles...

Link to comment
Share on other sites

Eu am o experienta mai descurajanta , nu vor sa invete nici cand dau bani pe ore de chitara

 

Toti vor sa prinda doua trei "smecherii" , adica lor sa li -se spuna ca iei fac ...cu gura fac multe .

 

dar idea este buna presupun ca sunt cativa ce vor invata macar o farama din cele prezentate probabil cei care si singuri

se descurca cu metodele de chitara din care gasesti pe net cu zecile .

 

Daca nu altceva a-ti dezvolti o metodologie de predat si exemplificat cantatul la chitare ce o sa-ti prinda bine odata ..

 

Spor la lucru

Cred foarte mult in avantajul limbii native. Scopul meu este sa fac pe cat mai multi sa descopere acest instrument, sa il stearga de praf daca e pe undeva abandonat si apoi daca din toti acestia cativa ar ajunge pe scena vom evolua cu totii.

Link to comment
Share on other sites

Cred foarte mult in avantajul limbii native. Scopul meu este sa fac pe cat mai multi sa descopere acest instrument, sa il stearga de praf daca e pe undeva abandonat si apoi daca din toti acestia cativa ar ajunge pe scena vom evolua cu totii.

 

 

cand apare prima lectie ?:) e aproape de sfarsitul saptamanii

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.