www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

ibanez RG 321 MH


Guest juvina
 Share

Recommended Posts

Pana la urma mi-am luat o chitara ibanez RG 321 MH si un v-amp2 mie mi se pare ca e o alegere buna, se aude super chitara.Voi ce parere aveti?(am renuntat la jackson js30)

Edited by juvina
Link to comment
Share on other sites

bine ai facut c-ai renuntat la js30. e o aleger buna cu kitara asta.sa cantzi cu placere pe ea.

Asa am zis si eu am mai dat 150 Ron in plus dar merita atat ca nu are floyd rose.

Link to comment
Share on other sites

Da-l dracu de floyd... ai luat o chitara pe care poti canta :)

Imi vine bine in mana ibanezu asta chiar daca e printre cele mai ieftine de la ei se aude bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

cred ca mai degraba de la MC Music, ca aia ziceau ca aduc Ibanezuri.

 

cred ca daca era la Zapada in consignatie, era de 2 ori mai scumpa, vezi LTD-ul EC-50 pe care il are si il vinde cu 600E, cand afara e aprox 300E in Europa si 200$ in america.

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

cred ca mai degraba de la MC Music, ca aia ziceau ca aduc Ibanezuri.

 

cred ca daca era la Zapada in consignatie, era de 2 ori mai scumpa, vezi LTD-ul EC-50 pe care il are si il vinde cu 600E, cand afara e aprox 300E in Europa si 200$ in america.

azi am fost si eu pe la zapada si am vazut pretul de la EC50. E de toata jena. Acum nu stiu daca e vina lui zapada sau a persoanei care a lasat-o in consignatie la zapada. E exagerat de scump.

 

 

sa o stapanesti sanatos juvina!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.