www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

mp3 newsletter


jules
 Share

Recommended Posts

eu stiu de MuzLetter ( http://www.muzletter.home.ro/ ) - care imi face rutina mai placuta de 80mb gmail incoace - si de AKM (http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=11440&page=1), care si-a reluat activitatea de curand. baietii de la AKM sunt ceva mai informali si promoveaza industrialul. MuzLetter-ul e mai tinerel (6 septembrie), trimite piese mai usor digerabile (cel putin pentru mine) si dintr-o arie destul de vasta, de obicei cu un review aferent.

ca o analogie, treaba functioneaza pe principiul mama care iti zice sa mananci ca sa te faci mareee.. in fiecare zi (sau, ma rog.. 5 din 7).

 

in legatura cu ambele cred ca trebuie sa dau vina pe cosmin. voi mai stiti si altele?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mi-a trimis cineva lincul catre discutia asta, asa ca m-am inscris si va stau la dispozitie cu lamuriri.

 

eu sunt omul cu AKM-ul

Edited by neatza
Link to comment
Share on other sites

bine v-am gasit. si acu astept sa bagati intrebari sau alte trebi.

 

de exemplu, m-ar interesa sa aflu de la hihi de ce i se pare plictisitor. nu de alta, dar orice lucru poate fi imbunatatit...

Link to comment
Share on other sites

bine v-am gasit. si acu astept sa bagati intrebari sau alte trebi.

 

de exemplu, m-ar interesa sa aflu de la hihi de ce i se pare plictisitor. nu de alta, dar orice lucru poate fi imbunatatit...

hihi a spus doar un pic plictisitor ... poate nu agreaza asa tare industrialul ... nu stiu, o sa spuna el pe la urma. M-am inscris si eu acum ... sa vedem daca o sa devina plictisitor sau nu ... sper sa nu. Si bine ai venit pe forum .... neatza ...

Link to comment
Share on other sites

in mod normal, ar trebui sa se includa. nu prea am trimis eu pana acum pntru ca nu prea ma unge pe suflet asa ceva. eu bag in aceeasi oala neofolk-ul cu folk noir-ul. Mult prea depresiv pentru sufletul meu.

 

Totusi, acum sunt mai constient ca sunt unii oameni care asteapta si altceva decat "numa ce-mi place mie" si ca atare am mai diversificat. De exemplu, am bagat Sigur Ros de curand, o trupa a carei valoare o recunosc esi nu as fi in stare sa ascult un album cap-coada.

In concluzie, daca are careva vreo sugestie de trupa... bagati mail. Daca are si un text sa o insoteasca, are mai multe sanse sa intre la akm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.