www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stie Cineva Ce Pedala E Asta...?


CernoBill

Recommended Posts

ma plictiseam aseara si am zis sa vad ce mai e prin licitatii...am dat peste asta.a intalnit cineva asa un mamut...? :) stie careva ceva detalii si eventual cum suna...?auzisem ca rusii fac pedale interesante...

la prima vedere, jucaria pare mai batrana decat mine... :)

anyone...? :)

Edited by CernoBill
Link to comment
Share on other sites

Am avut eu una acu' vreo 10 ani, cred ca o mai am shi acum dezmembrata pe undeva ...

Sincer nu suna asa rau precum arata, e ruseasca si are 3 moduri de functionare OD/DIST/OD+DIST :) si niste EQ pe-acolo.

 

40RON nu merita sigur doar daca esti colectionar si vrei neaparat s-o ai.

Link to comment
Share on other sites

Guest janghinosu

asa este E mai batrana catine cred Eu mai folosesc una din asta din cand in cand la o copie gibson dar doar din nostalgie pt k:mufele sunt proaste si zgomotul de fond e destul de mare

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

am avut-o si io...eram tare incantat de ea. Avea zgomot cam mare din cate imi amintesc... Si acum am o pedala union super tube ( cred ca tot ruseasca) care face concurenta ibanezului tube screamer fara nicio problema. Nu sunt asa de rele pedalele rusesti... noi blamam tot ce e rusesc ca ne-am saturat atatia ani sa nu punem mana pe nimik altceva dar unele lucruri chiar sunt foarte misto. Cred ca pedala in cauza e unul din acestea.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.