www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Iron Maiden Canta La Bucuresti In August !


Guest Morrison
 Share

Recommended Posts

By the way, si eu tot undeva front-center-left am stat, eram cu baietii astia : [sursa MH, eu eram cel mai in dreapta cu banneru']

 

22301.jpg

 

Aceleasi problme cu sunetul ca la metallica, [desi parca s-a auzit mai bine un pic] si publicul usor dezamagitor, din multe puncte de vedere ... but still, " Up the f*ck*ng irons ! "

 

BTW, I stll can't feel my legs :)

Edited by vektor
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eu nu-mi simt gatu nici pe dinauntru nici pe dinafara, care-i faza cu picioarele ? :)

 

bre nush cum s-a auzit la voi in fata acolo, eu am stat in spate gazon B la vro 15 metri in fata caselor de jetoane. de acolo se intelegeau si solourile. de departe cel mai tare concert la care am fost.

 

si un comment pt cineva de mai sus...daca nici la maiden nu se bea bere atunci unde?

 

mi-au placut introurile lu bruce la melodii..faza cu ciocu din carnat a fost geniala...RIME OF THE ANCIENT MARINERRRRRRR

 

si la sfarsit mai voiam si io un Children of the damned :) dar nu mai conteaza acu

Link to comment
Share on other sites

si eu ma asteptam sa se aude un pic mai tare daca nu mai bine :)

oricum de la mixer (unde am stat eu ) s-a auzit bine ... asta e cam un compromis cu statul in fatza

nu poti sa ai super sunet langa boxele care trebuie sa acopere si sa dea un sunet cat mai complet si rotud intregului stadion...

daca vrei sa prinzi pana .. sacrifici ceva sunet... la mixer se aude intotdeauna cel mai bine ...

 

oricum frumos .... pt 75 lei nu prea poate sa se planga nimeni

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

numai sa criticati puteti?

 

la draq a fost cel mai bun concert pe care l-a vazut romania

 

pacat ca am avut bilet in gazonul B si am stat la A :)))))) in fata un prieten de al meu (tot asa ca mine0 a prins de la janick o chestie de mana de la tobar inca una de mana si un bat :)

 

a fost bestial concertul :)

 

nu cred ca va mai vedea romania asa concert :D

 

din fata s-a auzit super bine apropo :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.