www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar scule in maxim o luna


Guest Mircea19
 Share

Recommended Posts

Guest Mircea19

Salut cum scrie si mai sus .. cumpar scule ,

am nevoie de:

 

1: un set de tobe complet , cu stative si cinei si eventual pedala dubla (dar nu obligatoriu) ,sa fie intr-o stare buna. maxim 500 euro

 

2:un combo de bass .,, sau statie si cabinet,, de minim 100 W maxim 300 euro

 

3:un combo de chitara ., . sau statie si cabinet. , de minim 100 w maxim 500 euro

 

4: o statie de voce . , sau o solutie de voce ex., mixer+ boxe , etc.. minim 100 w maxim 400 euro

 

astept oferte

 

va rog sa faceti o oferta cat mai completa cu numele produsului, pretul, o scurta descriere.. si eventual poza..si lasati un nr de telefon

 

multumesc

 

ps: fara offtopic si fara pm

Edited by Mircea19
Link to comment
Share on other sites

Salut cum scrie si mai sus .. cumpar scule ,

am nevoie de:

 

1: un set de tobe complet , cu stative si cinei si eventual pedala dubla (dar nu obligatoriu) ,sa fie intr-o stare buna. maxim 500 euro

 

2:un combo de bass .,, sau statie si cabinet,, de minim 100 W maxim 300 euro

 

3:un combo de chitara ., . sau statie si cabinet. , de minim 100 w maxim 500 euro

 

4: o statie de voce . , sau o solutie de voce ex., mixer+ boxe , etc.. minim 100 w maxim 400 euro

 

astept oferte

 

va rog sa faceti o oferta cat mai completa cu numele produsului, pretul, o scurta descriere.. si eventual poza..si lasati un nr de telefon

 

multumesc

 

 

ps: fara offtopic si fara pm

 

oferta:half stack YAMAHA G100 HEAD:2 intrari,2 canale,125W/canal,2 iesiri,intrari ptr.efecte suplimentare.Cabinet cu 6 difuri 10",185W RMS.

mobil:0720110015

Link to comment
Share on other sites

Guest newsound

toba Adams set clasic cu 2 tumuri, cazan, premier. Am stative, pedala simpla, cinele peavy.

10 mil. ultim pret! 0744887792

Link to comment
Share on other sites

Guest vladtobe

vand tobe adam la 16 mil cu pedala, fetze remo, premier 2 tumuri cazan (fata remo neagra lacuita la cazan), 2 stative cinel, 2 cinele plus capace fus. sunt si rreconditionate (culoare rosu si negru)+desen pe fatza de la toba mare:).Tobele sunt in stare buna. Mailul meu e the_klark_kent@yahoo.com, la fel si messengerul, iar tel e 0723/407817

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca cauti combo de min. 100 wati, dar daca nu gasasti cumva, iti ofer un Marshall Valvestate 8080 de 80 W, cu difuzor Celestion G12T, 3(4) canale, 1 clean + crounch, 2 canale drive + contour, reverb, eff. loop (send-return reglabil), volum general, in stare impecabila, fara zgarieturi, folosita doar in casa si studiou, la un pret de numai 400 Euro. Pretul este usor negociabil. Suna foarte loud, cat despre drive, pot sa spun fara nici o retinere ca suna super.

Scuze daca am fost cumva offtopic

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.